Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Scenic ) Radio!!!



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skubi18

Dyskutant



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 94
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łomża
Posiadane auto: VW Touran 1,9 TDi 2006r.
Piwa: 3/11
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 21:29
Temat postu:

Radio!!!


Witam raz jeszcze. Mam pytanie dotyczące radia. Posiadam teraz radio oryginalne- kaseciaka i chciałbym je wymienić na inne np JVC lub LG. Teraz takie pytanie: Czy jak włożę inne radio to na wyświetlaczu przy temperaturze też będzie mi pokazywać literki i czy będę mógł korzystać z radia za pomocą tego sterownika przy kierownicy?? Bo to fajna sprawa a nie chciałbym jej stracić gdy włoże nowe radio. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
gadu-gadu
encypency

Stały Bywalec



Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 141
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kikół/Lipno (kuj-pom)
Posiadane auto: Renault Scenic 1.9DCI, 2001r.
Piwa: 8/4
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 21:45
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) Radio!!!


Było już poruszane na forum, poszukaj, a na pewno znajdziesz. Jeżeli masz zmieniarkę to najlepiej zostań przy kaseciaku. Przynajmniej takie moje zdanie.
Jak włożysz radio to nie będzie Ci pokazywać literek przy wyświetlaczu i pilot też nie będzie działał, chyba że zastosujesz odpowiednie "adaptery". Wg mnie szkoda zachodu, ale Twoja sprawa.
_________________
Powrót do góry
skubi18

Dyskutant



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 94
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łomża
Posiadane auto: VW Touran 1,9 TDi 2006r.
Piwa: 3/11
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 21:51
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) Radio!!!


Właśnie nie mam zmieniarki! Ale jakby ktoś sprzedawał ( nie drogo) to chetnie bym kupił. Tylko nie wiem jak sie ją montuje.
Powrót do góry
gadu-gadu
mrowek55

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 101
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: było Renault Scenic 1.9 dci , XII.2000r., jest Dodge Caliber SXT 2.0 16V 2007r.; Citroen C4 II 1.6 VTi 2010, Renault Clio II 1.5 dCi 2004r.
Piwa: 7/4
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 23:25
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) Radio!!!


Witam, kolega encypency wynalazł dziś (patrz post pt. Zmieniarka SD) dość ciekawy sprzęt. Biorąc pod uwagę to że na CD z mp3 musiałbyś wybulić ok. min. 230 pln-ów + ramka i do tego nie działałby pilot, to ten sprzęt z Allegro mógłby być całkiem ciekawym sprzętem. Oczywiście radziłbym od razu nie licytować Very Happy hehe, tylko najpierw dobrze się zorientować w temacie. Ja mam w drugim aucie mp3 i miałem je przekładać ale odpuściłem sobie tylko dlatego że teraz mam pilota i CD, i to mi styka. Pilot to fajny bajer. Może pośrednim rozwiązaniem byłby zakup za niewielką kasę oryginalnego CD od szczeniaka tylko kwestia czy pilot by pasił i wtedy zostałoby ci tylko wypalanie płyt. Pzdr.
Powrót do góry
Misio

Auto Maniak



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 1781
Skąd jesteś (miejscowość / region): Galicja
Posiadane auto: Renault Clio IIph2 1,5dCi 2004
Piwa: 166/119
Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 23:45
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) Radio!!!


To jak już zakup - to polecam radyjko ze zmieniarką w środku...czyli takie radio co łyka 6 płytek...tylko ono ma gdzieś indziej moduł samego radia - a ja nawet nie wiem gdzie Sad
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 27 Lis 2009, 23:45
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
jogi30

Debiutant



Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): wołów/dolnośląskie
Posiadane auto: renault scenic II 1.9dci 2004
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 11 Sie 2013, 13:00
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) Radio!!!


Witam panowie ja poszukuję radyjko i wiem że nie każe będzie pasowało (mówimy tu o orginalnych radiach) ponieważ posiadam nawi i tak dokładnie to niewiem czym się różnią ale jednak. Czy mógłby mi to ktoś wytłumaczyć i podać różnice?
Powrót do góry
ar2r_w

Auto Maniak



Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 500
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kołobrzeg
Posiadane auto: renault scenic privilege 1,9dci 102hp 2001r, Astra II 1,6 16V 2000r 100hp
Piwa: 26/23
Wysłany: Nie 11 Sie 2013, 17:55
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) Radio!!!


Jak dla mnie dobrym i niedrogim rozwiązaniem okazał się transmiter FM. Ma co prawda pewną irytującą niedogodność (częstotliwość "pusta" w jednym miejscu może okazać się zajęta przez stację radiową po przejechaniu kilkudziesięciu km), ale "montaż" prosty i nie ingerujący w instalację auta. Jakość dżwięku przy standardowych głośnikach nie odbiega od tego co słychać z radia, a pojemność (w zależności od karty) zbliżona jak w zmieniarkach.
_________________
Z racją jest jak z doopą- każdy ma swoją...
Powrót do góry
jogi30

Debiutant



Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): wołów/dolnośląskie
Posiadane auto: renault scenic II 1.9dci 2004
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 11 Sie 2013, 18:40
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) Radio!!!


Wszystko rozumiem, tylko że ja posiadam radio ale nie orginalne, a właśnie chciałbym orginalne bo nawet jakoś pulpit inaczej wygląda w pełnym kolorze, ostatnio byłem u gościa który posiada takie radia i całkiem niedrogo ale okazało sie że na 5 pasowało tylko jedno i to jeszcze w kolorze czarnym a ja mam puplit w takim złotawym i lipa znów poszukiwania.
Powrót do góry
jogi30

Debiutant



Dołączył: 21 Paź 2012
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość / region): wołów/dolnośląskie
Posiadane auto: renault scenic II 1.9dci 2004
Piwa: 0/1
Wysłany: Pią 27 Lis 2015, 17:29
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) Radio!!!


Właśnie się dowiedziałem , że do mnie przypisane jest radio nr 3 tylko teraz po jakim numerze dopasować skoro jest na radiu kilka Shocked
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Scenic »

Opinie o samochodach Renault Scenic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne


RenaultMegane

30 900

2014r.

102 000 km

wielkopolskie

RenaultMegane

27 900

2010r.

172 000 km

mazowieckie

RenaultTwingo

10 500

2009r.

175 057 km

łódzkie

RenaultLaguna

38 000

2013r.

209 000 km

śląskie

RenaultCaptur

45 900

2016r.

172 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System