Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault ) Renault Avantime 2.2 dci brak mocy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault ) Renault - inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lulek50

Czytelnik



Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bułgaria / Burgas
Posiadane auto: Peugeot Partner 1.6 Hdi
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Maj 2017, 10:59
Temat postu:

Renault Avantime 2.2 dci brak mocy


Witam wszystkich.W skrócie opis sytuacji.Auto dotarło do mnie po wyjęciu niedokręconego wtrysku.Podobno był tak zapieczony że trzeba było przyspawać do niego klucz żeby go ruszyć.Obecnie wszystko mam sprawdzone "na piechotę".Silnik miałem wyjęty bo był z tyłu cały zalany olejem (uszkodzony wąż odmy)i był czyszczony.Przy okazji sprawdzona turbina.Wszystkie węże rury i wężyki podciśnienia sprawdzone i podłączone.Auto generalnie zapala chociaż na wolnych obrotach trochę trzęsie.Niby wszystko jest OK ale nie ma mocy.Zero jakiegokolwiek przyspieszenia.EGR zaślepiony ale wtyczka podłączona.Brak reakcji na odpinanie przepływki.Niestety tutaj nie mam gdzie podjechać na CLIPA , najbliżej Sofia ponad 400 km.Mój scaner pokazuje jakieś dziwne P1500 , a DDT2000 nie łączy się z fejsem,nie mogę nigdzie tego kodu znaleźć ale z doświadczenia wiem że to mogą być głupoty "renault"heh.Proszę o jakieś sugedtie i pytanie.Ponieważ nie wiem jak wyglądało spawanie aby wyjąć wtrysk "zabezpieczenie auta itp" czy możliwe że jest uwalony komputer tj.czy mogła posypać się mapa.Z góry dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault ) Renault - inne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault ) Renault - inne


RenaultScenic

18 000

2008r.

184 000 km

śląskie

RenaultScenic

26 900

2015r.

114 850 km

lubelskie

RenaultTalisman

71 900

2018r.

60 000 km

pomorskie

RenaultEspace

26 900

2007r.

224 000 km

śląskie

RenaultMegane

57 900

2020r.

58 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System