Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault ) Renualt espace 2,2 dci silnik



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawidos 84

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: renualt 2,2 dci brava 1,9 jtd
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 10 Kwi 2018, 23:48
Temat postu:

Renualt espace 2,2 dci silnik


Witam. Mam taki problem...Po pewnym czasie jazdy... wyciek olej z uszczelniaczy od strony rozrządu i z pod pokrywy "pęknięta" odma zapchana i przepustnica mała dziura została tak zawalona była. egr wyczyszczony zaślepiony. Wtryski wydmuchane... zrobione za pomocą kompletu naprawczego. na jednym z nich cewka pada. To wszystko zostało naprawione. Rozrząd wymieniony i koło pasowe też. Ale znowu leci ale Mechanik stwierdził że z pod uszczelki pod głowicą... brak słów... Ma jeszcze to sprawdzić za pomocą jakiegoś urządzenia ale nie wiem jakiego. Ciśnieniem chyba jakoś. Ale nastawia się jednak na wymianę i proponuję on przeszczep. Co proponujecie. ogólnie fajne auto. trochę Kasy wpakowałem więc chce go jakoś poskładać do kupy i się nim cieszyć z rodziną. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. pomocy i z góry dziękuję
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
DANIEL13

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 352
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁAWNO/ZACHODNIOPORSKIE
Posiadane auto: Espace 3.5 V6 LPG
Piwa: 5/14
Wysłany: Sro 11 Kwi 2018, 14:34
Temat postu:

Re: ( Renault ) Renualt espace 2,2 dci silnik


Współczuje.......sam to przechodziłem , bo kupiłem zaniedbanego okazyjnie velusia, teraz po wszystkich remontach : wtryski, intercoler, turbo, dwu masa, panewki i pierścienie , podniesienie mocy na 180PS, oraz tarcze, amory, , jeździ i jeździ w lato 2017 zrobiłem ponad 6 tys km w dwa miechy. nic się nie dzieje ale kiedyś - rozpacz, strach było wyjechać : "bo zgaśnie i ludzie będą się śmiali" (reno królowa lawet)
musisz podjąć decyzje czy trzymać auto czy sprzedać , ale wiedz ze to bieda "grosze" za 2004r zaniedbany to może 2 tys zł dostaniesz , u mnie nie robiłem przeszczepu silnika bo nie wiesz co kupisz , wolałem zrobić , tym bardziej ze robiłem sam to odeszła mi robocizna mechanika. w tym roku kolejny urlop : Odessa" i się nie boje , jadę i już
_________________
przez 12lat :VELSATIS 2.2 DCI 180PS/380Nm po sofcie / teraz :Espace 2007r 3,5 V6 LPG.
Powrót do góry
Dawidos 84

Czytelnik



Dołączył: 10 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: renualt 2,2 dci brava 1,9 jtd
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 12 Kwi 2018, 16:44
Temat postu:

Re: ( Renault ) Renualt espace 2,2 dci silnik


cześć.Wiem jak jest z motorami używanymi. Ale już szukałem czegoś mocniejszego...Ale mam szczęście bo okazało się że to przewód paliwa ten powrotny jest do wymiany. Dlatego ten wyciek był. Ciśnienie w silniku jest ok. Na szczęście jeszcze silnika nie myłem po tamtych wyciekach. Tylko zastanawia mnie ten egr czemu wywalił błąd. Może przez ten przewód??Teraz pośmigam trochę i dopiero go umyje. dzięki za odp... Cool Mam nadzieję ze to koniec moich kłopotów z Renią (z tych poważniejszych)
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault ) Przywitania

11) Witam. »
12) Witam »
14) Witam »
19) witam »

RenaultLaguna

24 900

2012r.

207 221 km

śląskie

RenaultTalisman

59 900

2016r.

62 000 km

wielkopolskie

RenaultClio

7 700

2008r.

180 000 km

śląskie

RenaultCaptur

71 800

2020r.

131 360 km

wielkopolskie

RenaultKadjar

94 900

2021r.

32 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System