Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Master ) Wymiana licznika na ADAC



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Master ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chemik1980

Debiutant



Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 17
Skąd jesteś (miejscowość / region): NRW
Posiadane auto: Opel Movano 150dci 2013r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 29 Wrz 2019, 12:59
Temat postu:

Wymiana licznika na ADAC


Mam u siebie licznik o oznaczeniu X70 OBVR EU RSA i chce podmienic na taki z funkcja komputera pokladowego. Na co musze zwrocic uwage przy szukaniu innego procz napisu ADAC. Mam QuickShiftera, wiec wyswietla mi info o biegach, czy to ma wplyw jakis, czy tym zarzadza UHC?

EDIT 1.
Troche kicha z tymi licznikami, znalazlem od angola, wyczytalem gdzies ze kompem mozna zmienic mile na km itp., ale interesuje mnie kwestia predkosciomierza, czy pojdzie przelozyc moj ze skala w Km?

Na co od razu mam zwracac uwage przy szukaniu przelacznika zespolonego? Od czego jeszcze pasuje, Clio, Laguna?

EDIT 2.
Manetke kupilem od Laguny II pasuje bez problemu, ma tylko obsluge tylnej wycieraczki co mi nie przeszkadza.
W kwestii licznika, to kupilem od Trafica angola z 2006r. Po podlaczeniu zadzialal, ale musialem pozmieniac kompem kilka rzeczy min. skrzynie biegow na BVR i pokazuje biegi tak jak powinien.
Mam tylko problem z przestawieniem go na wersje EU, nigdzie w DDT4ALL takiej funkcji nie moge znalezc, no i zadna kombinacja guzikowa tez nie dziala. Ma ktos wiedze jak i czy sie da to zrobic?
Od razu kolejne pytanie na wypadek gdyby nie szlo zmienic wersji na EU.
Czy w kazdym Movano/Vivaro/Interstar jest instalka pod dodatkowy wyswietlacz, ten obok radia? Bo jesli tak, to moze pojde ta droga, zamontuje wyswietlacz i zostane przy moim liczniku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Master ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Master »

Opinie o samochodach Renault Master - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Master ) Porady, problemy techniczne


RenaultArkana

117 990

2023r.

8 000 km

śląskie

RenaultLaguna

22 000

2008r.

219 000 km

śląskie

RenaultScenic

33 600

2014r.

135 095 km

podkarpackie

RenaultArkana

94 900

2021r.

64 000 km

mazowieckie

RenaultLaguna

27 500

2011r.

215 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System