Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Master ) MASTER III 175KM adblue 18> Brak wskaźnika temperatury płynu



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Master ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gisler_71

Czytelnik



Dołączył: 01 Gru 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Master III 175 adblue
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 01 Gru 2019, 13:08
Temat postu:

MASTER III 175KM adblue 18> Brak wskaźnika temperatury płynu


Witam . Być może kogoś z posiadaczy nowych Masterów III 175 KM z ADBLUE również irytuje brak wskaźnika temperatury silnika, płynu chłodzącego. Poeta , twórca w miejscu wskaźnika umiejscowił wskaźnik poziomu płynu adblue. Nie ma sensu dyskutować O wyższości świąt Bożego narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi, więc przejdę do rzeczy . Jeśli posiadasz w swoim Masterze system Media Nav. , możesz pokusić się o ustawienie za pomocą tip tric's lub "clipa" (czyli oryginalnego systemu diagnostycznego Renault) wyświetlanie wartości tej temperatury w miejscu gdzie zazwyczaj wyświetlana jest temperatura zewnętrzna. Jest to o tyle nie warte zachodu, ponieważ znowu mamy coś za coś, a poza tym w większości przypadków panowie w serwisanci robią zazwyczaj duże oczy niczym kot Garfield i człowiek czuje się jak [cenzura] , który chce wiedzieć z jaką temperaturą pracuje jego silnik, czyli jak dostosować jazdę do załadunku ,ukształtowania terenu, temperatury zew. i tp .Ja zaryzykowałem kupując bardzo ładny i zegar, wyświetlacz LCD podłączony pod OBD. Wszystko okazało się działać więcej niż super. Do dyspozycji jest kilka ekranów z zestawem różnych modułów, które możemy sami dowolnie komponować i swobodnie przełączać się między nimi. Typowy moduł to zegar temperatury płynu, temperatury oleju, procent doładowania , TEMPERATURY EGR , i chyba równie istotne przy "inteligentnym" systemie zarządzania energii w Masterze, wartość ładowania alternatora. Dodatkowo jest oczywiście prędkość obr silnika i prędkość jazdy, czas od ostatniego uruchomienia silnika , graficznie wyświetlany alarm niskiej temperatury silnika , tak jak w Renault Clio III czy innych. Zegar czasu, graficznie o każdej pełnej godzinie załącza Daje kukułkę . Jest również funkcja kasowania i rozpoznania błędów OBD ( nie testowane ) i kilka innych użytecznych funkcji Dołączam link na youtobe i chętnie odpowiem na inne pytania. https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=iAvpSw1Loxs&feature=emb_logo . Mam nadzieję że będzie to dla kogoś przydatne.
_________________
\"Co dwie głowy, to nie jedna\"


Ostatnio zmieniony przez Gisler_71 dnia Nie 01 Gru 2019, 13:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
BlackRaven

Auto Maniak



Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 1598
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Laguna 3 Coupe 2.0 Dci
Piwa: 70/2
Wysłany: Nie 01 Gru 2019, 13:38
Temat postu:

Re: ( Renault Master ) MASTER III 175KM adblue 18> Brak wskaźnika temperatury płynu


"Kokoś" to nie rusza jak masz problem ze sprzedażą to wydaj na marketing a nie jedź po taniości
_________________
Gdy idziesz po taniości zawsze kończy się drogo
Yamaha FJ 1200
Powrót do góry
Gisler_71

Czytelnik



Dołączył: 01 Gru 2019
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Master III 175 adblue
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 01 Gru 2019, 14:02
Temat postu:

Re: ( Renault Master ) MASTER III 175KM adblue 18> Brak wskaźnika temperatury płynu


Yamacho

Sorry nie chciałem Cię kolego urazić tą niefortunną literówką. Nie posiadam w sprzedaży takowych i nie zajmuję się również dystrybucją tego typu. Sam od kilku miesięcy poszukiwałem czegoś co rozwiązało by mój problem. I postanowiłem się podzielić swoją wiedzą Forum ma pewne założenia i zadałem sobie trud aby zapoznać się z jego regulaminem. Dzięki postawie takiej jak twoja,nasze fora krajowe nie przypominają już tych z początku lat 2000, gdzie liczba użytkowników była nieporównywalnie mniejsza a obieg informacji lepszy , a i uzyskana z tego realna korzyść nieoceniona. Kompletnie nie trafiłeś w ocenie. A na co mam wydać kasę to pozostaw już mojej decyzji, bo sam masz mentalność sprzedawcy 6 kategorii
_________________
\"Co dwie głowy, to nie jedna\"
Powrót do góry
BlackRaven

Auto Maniak



Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 1598
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Laguna 3 Coupe 2.0 Dci
Piwa: 70/2
Wysłany: Pon 02 Gru 2019, 12:10
Temat postu:

Re: ( Renault Master ) MASTER III 175KM adblue 18> Brak wskaźnika temperatury płynu


Każdy moduł OBD II to jako APK -a to daje
_________________
Gdy idziesz po taniości zawsze kończy się drogo
Yamaha FJ 1200
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Master ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Master »

Opinie o samochodach Renault Master - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Master ) Porady, problemy techniczne


RenaultKangoo

45 900

2017r.

95 000 km

wielkopolskie

RenaultTalisman

69 800

2018r.

119 432 km

podkarpackie

RenaultTalisman

61 900

2019r.

93 000 km

mazowieckie

RenaultMegane

31 900

2015r.

145 880 km

śląskie

RenaultClio

38 900

2018r.

111 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System