Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) CB radio



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) W sprawie forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tbs100

Dyskutant



Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 93
Skąd jesteś (miejscowość / region): B-stok
Posiadane auto: Corolla Verso 1.8 02r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 13 Lut 2010, 19:14
Temat postu:

CB radio


A może stworzyć oddzielny dział dla cb radia?Wiem że tego jest ogólnie sporo,ale można zawęzić temat do fiatów.Jakieś porady,opisy ankiety,itp.
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Sob 13 Lut 2010, 19:35
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) CB radio


W zasadzie to nie jest łączenie marek pojazdów lecz nowe forum .W ramach eksperymentu można pomyśleć o Forum CB Radio.
Pytanie, czy ma lub będzie ono miało rację bytu ?
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
Jarek 307
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 1111
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Był: Peugeot 306 1.4 1994r. Jest:Peugeot 307 1.6 16V-gaz 2002r. oraz Peugeot 807 2.2 HDI 2005r.
Piwa: 76/42
Wysłany: Sob 13 Lut 2010, 21:49
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) CB radio


Forów CB radia jest mnóstwo. Także sądzę że nie ma żadnego sensu przypisywać forum CB do konkretnej marki ponieważ jest ono nie adekwatne do danej marki auta tylko do danej firmy CB radia. Radio firmy X będzie tak samo działało we Fiacie jak i w Peugeocie. Kupując sobie sam CB przeszukałem internet i tam znalazłem podstawowe informacje dotyczące radia i anten a prawdę mówiąc decyzję podjąłem w sklepie specjalizującym się w/w tematem. Można założyć ogólnie temat dotyczący CB na wszystkich forach coś w stylu dyskusje ogólne lub coś podobnego. Decyzja i tak należy do admina. Pozdrawiam MODERATOR.
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Sob 13 Lut 2010, 23:00
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) CB radio


Jarek 307 oraz tbs100
na forach tematycznych pojawiły się lub pojawiają działy CB/Car Audio,nawigacja.... pod tym względem Fiacik troszkę odstawał od innych niestety Smile
Działy powstają w/g potrzeb użytkowników lub na życzenie moderatorów.

Sugestie użytkowników oraz moderatorów są na wagę złota.
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
archive_26
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
Wysłany: Pon 15 Lut 2010, 21:11
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) CB radio


Może i ja wypowiem swoje skromne zdanie na ten temat. Otóż, myślę, że mamy swoje forum i tu padają pytania na temat nawigacji, czy CB, czy też ogólnie radia i audio, szczególnie o kody do radia. To niech i będą działy poświęcone tej tematyce. Widać, że nie wszyscy korzystają z google i tu chcą zapytać o te sprawy, tych którzy już mają doświadczenie z montażem sprzętu w swoich autkach.
Jarek 307 pisze, że każde CB radio będzie jednakowo działać w każdym samochodzie. I tu już bym podyskutował na ten temat. Bo jeżdżąc zawodowo jako kierowca ( już jestem na odpoczynku) i będąc właścicielem kilkunastu różnych CB radyjek (do dzisiaj mam stacje stacjonarną w domu. Presydent Gorge, mikrofom Sadelta stołowa, antena 6/8 &, 9 przeciwag, 8m nad ziemią) śmię twierdzić, że każde radio inaczej zachowuje się w innym samochodzie. Radio to samo, ale odbiór zróżnicowany. W jednym aucie będzie pracować bez odbierania zakłóceń, w następnym będą odbierane zakłócenia od, silniczka dmuchawy, od silniczka wycieraczek, od alternatora, od zapłonu (cewki, przeskoku iskry), lub w jeszcze innym aucie wszystkie te zakłócenia na raz, tak, że odbiór staje się prawie nie możliwy. Są co prawda droższe radia które radzą sobie z tymi wszystkimi problemami, które maja pozakładane fabryczne filtry eliminujące zakłócenia. Również anteny w tym względzie mają wiele do rzeczy. Jak zaznaczyłem, są to drogie radia które nie zawsze kupujemy. Kupują kierowcy tanie radia i właśnie w takich są problemy z odbiorem I tu widzę pole do popisu znawców tematu i praktyków, którzy swoim pomysłem i doświadczeniami się z nami podzielą, tu na naszym forum.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 15 Lut 2010, 21:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) W sprawie forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) W sprawie forum


RenaultKadjar

49 900

2016r.

193 215 km

śląskie

RenaultKangoo

22 999

2012r.

240 000 km

warmińsko-mazurskie

RenaultScenic Conquest

18 000

2008r.

184 000 km

śląskie

RenaultMegane

58 900

2020r.

86 000 km

mazowieckie

RenaultMegane

79 990

2022r.

84 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System