Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Scenic ) dziwne chuczenie,buczenie z okolic koła. POMOCY



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scrabi83

Debiutant



Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Renault Scenic Grand 1.9 dci 2004
Piwa: 1/2
Wysłany: Czw 21 Sie 2014, 16:47
Temat postu:

dziwne chuczenie,buczenie z okolic koła. POMOCY


Witam serdecznie wszystkich jestem Szczęsliwym posiadaczem od tygodnia renault grand scenic 1.9 dci .Prosze o pomoc co to może byc. tzn dziwnie takie buczenie z okolic prawego przedniego koła taki dzwiek jak by opona ocierała np. o chlapacz e o nadkola cos w tym stylu .Najbardziej jest to słyszalne jak auto sie ugina tzn jak wjeżdzamy w jkis dołek nierównośc itd tzn cały czas jak sie ugina w dół.myślałem z moze opony sa za duże ale sa felgi oryginalne i opony 215/55/16 nigdzie nie widac śladów tarcia czy na kielichu pod spręzyną czy chlpaczu a dzwięk jest dosyc głośny denerwujacy ma ktoś jakies pomysłay? prosze o pomoc będe wdzieczny.
Powrót do góry
scrabi83

Debiutant



Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lublin
Posiadane auto: Renault Scenic Grand 1.9 dci 2004
Piwa: 1/2
Wysłany: Nie 24 Sie 2014, 09:28
Temat postu:

Re: dziwne chuczenie,buczenie z okolic koła. POMOCY


scrabi83 napisał:
Witam serdecznie wszystkich jestem Szczęsliwym posiadaczem od tygodnia renault grand scenic 1.9 dci .Prosze o pomoc co to może byc. tzn dziwnie takie buczenie z okolic prawego przedniego koła taki dzwiek jak by opona ocierała np. o chlapacz e o nadkola cos w tym stylu .Najbardziej jest to słyszalne jak auto sie ugina tzn jak wjeżdzamy w jkis dołek nierównośc itd tzn cały czas jak sie ugina w dół.myślałem z moze opony sa za duże ale sa felgi oryginalne i opony 215/55/16 nigdzie nie widac śladów tarcia czy na kielichu pod spręzyną czy chlpaczu a dzwięk jest dosyc głośny denerwujacy ma ktoś jakies pomysłay? prosze o pomoc będe wdzieczny.

wczoraj włąsnie sie dowiedziałem że felhi które sa załoone to sa od laguny i tam max to powinno byc 195/55/16 a ja mam na nich az 215 czy to może byc wina opony? podpowie ktoś coś?
Powrót do góry
tom_speed

Auto Maniak



Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 693
Skąd jesteś (miejscowość / region): kaszuby
Posiadane auto: grand scenic 2006 2.0 dci______omega 1995 x20xev______hyundai Santa Fe 2.2 2007
Piwa: 39/3
Wysłany: Nie 24 Sie 2014, 11:44
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) dziwne chuczenie,buczenie z okolic koła. POMOCY


ty opisujesz dzwiek i chcesz pomocy.
nagraj dzwiek to moze bedziemy w stanie tobie cos podpowiedziec.

szerokosc opony tez nie jest wyznacznikiem, bo nie wiadomo jake masz et felgi, szerokosc felgi itp
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Scenic »

Opinie o samochodach Renault Scenic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne


RenaultCaptur

44 900

2014r.

91 000 km

wielkopolskie

RenaultKoleos

24 900

2009r.

226 054 km

śląskie

RenaultLaguna

22 900

2008r.

167 000 km

małopolskie

RenaultArkana

94 900

2021r.

64 000 km

mazowieckie

RenaultLaguna

21 900

2007r.

196 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System