Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Scenic ) Karta do Scenica


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukilodz83

Debiutant



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Renault Megane Grand Scenic 2007
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 25 Kwi 2013, 11:09
Temat postu:

a propos pana z Łodzi...


też skorzystałem, a właściwie nadal korzystam, bo karta nie działa. Nie miałem drugiej karty (miałem ale do megan i to z HF) więc w miała pójść w rozliczeniu i za 170zł miał dać czystą kartę i zaprogramować.
1. problem to nie mógł skomunikować kompa z autem ale jakoś poszło, jak w końcu zaprogramował "czystą kartę" to udało się odpalić i zgasić silnik ale nie działa zamykanie i otwieranie.
2. przełożył transponder do innej karty ale nadal otwieranie i zamykanie nie działa ale karta jest widziana w czytniku i da się odpalić.
Przykre, że pan nie ma pomysłu co może być nie tak. Póki wszystko idzie zgodnie ze schematem to jest cacy (i w sumie całkiem proste - tylko dostęp mieć do oprogramowania) ale jak coś się kopsa to zaczynają się schody i to strome.
3. załamałem się, bo w Łodzi chyba nikt inny się tym nie zajmuje, a pan jako rozwiązanie zaproponował, że weźmie tą kartę od megan z HF (podobno trudno osiągalna) i da tą działającą tylko w połowie za 50zł.

Może ma ktoś z was pomysł co może być nie tak? Po telefonie do ASO pan powiedział, że trzeba by jeszcze raz skonfigurować (czyli przyuczyć) kartę ale nie ma pewności, że to to, a u nich taka "próba" to 150zł.
Jak ktoś ma jakiś pomysł gdzie może być przyczyna takiej dziwnej sytuacji to proszę o PILNĄ poradę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Scenic »

Opinie o samochodach Renault Scenic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne


RenaultMegane

20 900

2009r.

163 510 km

śląskie

RenaultMegane

48 800

2017r.

37 000 km

małopolskie

RenaultClio

7 700

2008r.

180 000 km

śląskie

RenaultScenic

69 900

2019r.

81 000 km

wielkopolskie

RenaultCaptur

45 900

2014r.

49 535 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System