Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Vel Satis ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skee

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 252
Skąd jesteś (miejscowość / region): Silesia
Posiadane auto: Vel Satis 3.5 Initiale Paris 2005
Piwa: 5/11
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 15:27
Temat postu:

Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Cześć.

Znalazłem w końcu sztukę która zadowalałby mnie w 100%, pytanie czy ktoś bardziej obeznany z tematem dostrzega w ofercie jakiś haczyk ?
Jedyne co "znalazłem" to spasowanie tylnej klapy w lewym "narożu"...

http://otomoto.pl/renault-vel-satis-kraj-serwis-bezwypa-super-stan-C17021236.html

Jeśli post jest w złym dziale proszę moderatora o przeniesienie.
Powrót do góry
AUDI RS3

Auto Maniak



Dołączył: 10 Lis 2010
Posty: 614
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Audi S3 Sportback 2010r Black Edition 310 KM
Piwa: 36/1
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 16:42
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


W lewym? To niech kolega się przypatrzy PRAWEMU ... szczelina klapa ... ODCIEŃ lakieru ... Miernik grubości lakieru nieodzowny;) Za PRAWY uważamy stojąc za autem

I JAK to ogloszenie zredagowane;) Uwielbiam jak ktoś pisze DUŻYMI literami/klawisz CAPS LOCK mu się zaciął?Wink

Nie ma SKĄD pochodzi/pewnie od żabojadów lub słoneczna Italia/brak wpisów w książce... numery zamalowane żeby nie wiadomo kiedy rejestrowany w Polandii... BRAK zdjęcia środka /kierownica, lewar bo pewnie wytarte

no i PRZEBIEG;) przez 9 lat... tak, tak wiem - Od dziadka-Francuza adwokata, 95-letniego wdowca co tylko do kościoła w niedzielę jeździłWink

A poważnie - nie skreślać go ale za tą kasę SZAŁU ni ma ... i DOKŁADNE sprawdzenie
_________________
LEWOPASMOWYM POWOLNOJEŹDZCOM mówimy kategoryczne NIE Wink)
Powrót do góry
złoty85

Debiutant



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): kaszuby
Posiadane auto: skoda octavia 1.9tdi 2002 kombi Renault Vel Satis 2.2 dci
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 17:53
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


kolego cena troche niska niewiadome pochodzenie samochodu jesli szukasz dla siebie warto dolozyc troszke grosza poszukac cos z pewna przeszloscia i ksiazka serwisowa.Oczywiście możnaby go sprawdzić miernikiem grubosci lakieru czy jakiejś stacji diagnostycznej..Wiem ile kosztuje utrzymanie vela...Za dobry egzemplarz niestety trzeba zaplacic duzo więcej to moze okazac sie studnia bez dna!!
Powrót do góry
gadu-gadu
skee

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 252
Skąd jesteś (miejscowość / region): Silesia
Posiadane auto: Vel Satis 3.5 Initiale Paris 2005
Piwa: 5/11
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 18:21
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Może więc troszkę naiwne pytanie - ile należałoby wydać na zdrowe auto sprzed liftingu ?
Powrót do góry
damian1000000

Debiutant



Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): paris- tarnobrzeg
Posiadane auto: renault kangoo 1.5dci 60KM 2008r, renault laguna 2.0dci 150km 2008r,renault trafic 2.0dci115km 2011r
Piwa: 0/1
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 19:02
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


przecież pisze ze krajowy i serwisowany do końca można pojechać i to sprawdzić może faktycznie jest tak jak pisze w ogłoszeniu
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 19:02
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
skee

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 252
Skąd jesteś (miejscowość / region): Silesia
Posiadane auto: Vel Satis 3.5 Initiale Paris 2005
Piwa: 5/11
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 19:07
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Toteż właśnie, auto i tak chciałem prześwietlić w ASO, w Jaworznie pracuje znajomy, niemal po sąsiedzku z Sosnowcem. Problem jednak jest inny, od 2 dni nie mogę się do właściciela dodzwonić.

Jeszcze w ramach zagadki, znalazłem dość ładną, na zdjęciach przynajmniej, sztukę z Wrocławia.

http://otomoto.pl/renault-vel-satis-b-zadbany-serwis-aso-3-5-v6-C17256827.html
Powrót do góry
autech25

Debiutant



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 38
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zamość
Posiadane auto: Renault Vel Satis , 2.2 DCI , 2004
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 19:19
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Co do pytania ile należy za auto dobrym stanie.To zależy od wersji wyposażenia ja za swój dałem 23.5tyś i był z udokumentowanym przebiegiem i zadbany.
Powrót do góry
cezar65

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 278
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bogatynia (Dolny Śląsk)
Posiadane auto: Vel Satis 2,2 dCi Initiale Paris 2005 r.
Piwa: 8/8
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 19:28
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Jeżeli auto jest krajowe, to raczej nie powinno być problemów ze sprawdzeniem jego historii, aczkolwiek rożnie z tym może być, książka serwisowa na allegro to kilkadziesiąt zł. Cena trochę niska, ale może są jakieś konkretne (prawdziwe) powody Smile przebieg tez nie za duży, chociaż znam ludzi którzy rocznie robią ok 3 - 5 tyś km, tylko po co wówczas komuś taki okręt Smile Veluś uwielbia łykać kilometry Smile Jeżeli masz możliwość i jesteś zdecydowany na zakup tego autka, to poproś o nr VIN, zapłacisz troszkę i sprawdzą Ci go w serwisie renault. Gorzej jeżeli autko przyjechało z za miedzy, akurat mieszkam przy granicy i często widzę co wjeżdża do kraju, nie chciałbym w tym zobaczyć nawet najgorszego wroga, ale są tez i autka w bdb stanie. Ceny trudno jest określić, jedne wydają się atrakcyjne, a z drugiej strony wydaje się że sprzedający "z głupim przez ścianę się macał"
Ja w ubiegłym roku za swoje dałem 6500 euro + opłaty, wydaje mi się że cena jest atrakcyjna, zwłaszcza że kupiłem je z nówka silnikiem, wersja initiale paris. Zajżyj na tą stronę, ja tam tez znalazłem swoje.

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/search.html?usage=&isSearchRequest=false&editSearch=&lang=pl&export=NO_EXPORT&sortOption.sortOrder=DESCENDING&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&sortOption.sortBy=creationTime&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=&maxPrice=&minConstructionYear=&maxMileage=&fuels=&ambitCountry=

a przynajmniej porównaj ceny.
Powrót do góry
skype status Wystawiono 1 piw(a)
złoty85

Debiutant



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): kaszuby
Posiadane auto: skoda octavia 1.9tdi 2002 kombi Renault Vel Satis 2.2 dci
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 22:30
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


rozumiem ze w gre wchodzi tylko benzyniak??http://moto.allegro.pl/vel-satis-3-5-initiale-gaz-navi-dvd-skora-zamiana-i1462698178.html
Powrót do góry
gadu-gadu
złoty85

Debiutant



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): kaszuby
Posiadane auto: skoda octavia 1.9tdi 2002 kombi Renault Vel Satis 2.2 dci
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 17 Lut 2011, 22:43
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


chociaz.. nie powiem ten drugi z wrocławia tez niczego sobie.. Należaloby dokladnie sie przyjzec i wtedy mozna ocenic na pierwszy rzut oka cena atrakcyjna i nawet wyglada!! Jak juz kupisz daj znać..
Powrót do góry
gadu-gadu
MareckiEl

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 621
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: Vel Satis 3.0 dci 2004r
Piwa: 10/0
Wysłany: Pią 18 Lut 2011, 07:32
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Po pierwsze cena, nie ma takiej kombinacji jak Vel Satis w promocji w okazyjnej cenie..... !!!!! Wszystkie okazje to skarbony, to jest samochód o który trzeba dbać a jeżeli ktoś wali cene złomu to coś jest nie tak ,a poza tym proszę Was jak widze Vel Satisa w niby max opcji na kołpakach i z gumowymi dywanikami to mi zwieracze puszczają ze śmiechu..... plus jakiś nurek z tyłu ..... Veluś to ma wyglądać i cieszyć oko , szukaj kolego tylko poważnych ogłoszeń wszakże ja mam swojego od nowości ale jak bym miał sprzedawać to cena oscylowałą by ok 35 tysięcy , to jest pułap minimalny ,o ile o takim mogę mówić porównując cenę zekupu ;/
Powrót do góry
skee

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 252
Skąd jesteś (miejscowość / region): Silesia
Posiadane auto: Vel Satis 3.5 Initiale Paris 2005
Piwa: 5/11
Wysłany: Pią 18 Lut 2011, 09:51
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Złoty85, niestety nie mam 35kpln, stąd i zainteresowanie egzemplarzami z początku produkcji. Niestety diesle odpadają, za dużo się o nich naczytałem aby się "skusić".

MareckiEl napisał:
Po pierwsze cena, nie ma takiej kombinacji jak Vel Satis w promocji w okazyjnej cenie..... !!!!! Wszystkie okazje to skarbony, to jest samochód o który trzeba dbać a jeżeli ktoś wali cene złomu to coś jest nie tak ,a poza tym proszę Was jak widze Vel Satisa w niby max opcji na kołpakach i z gumowymi dywanikami to mi zwieracze puszczają ze śmiechu..... plus jakiś nurek z tyłu ..... Veluś to ma wyglądać i cieszyć oko , szukaj kolego tylko poważnych ogłoszeń wszakże ja mam swojego od nowości ale jak bym miał sprzedawać to cena oscylowałą by ok 35 tysięcy , to jest pułap minimalny ,o ile o takim mogę mówić porównując cenę zekupu ;/


Posłuchaj kolego, nie chcę wyjść na buca co to ledwo przyszedł i się mądrzy. Wiem o tym że nie ma okazji, większość jednak benzyn z okolic 2002 - 2003 jest w okolicach 20k.
Trzymaj też zwieracze bo te kołpaki są ewidentnie na zimę założone, ma drugi komplet kół, jakich, tego nie wie nikt ponieważ właściciel od tygodnia nie odbiera...
No i po tercio, VelSatis to jest, owszem, ładne i przyjemne auto z segmentu E, nie jest to jednak W220 lub E38 żeby 01 / 02 rocznik poniżej 35k pln był totalnym szrotem, nawet eurotax 2002 3.5v6 ceni na 15.500. To żę Ty tyle dałeś za auto z silnikiem o którym krążą już legendy, pozytywne wcale swoją drogą, cóż, pozostaje życzyć Ci szczęścia Wink
Powrót do góry
skee

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 252
Skąd jesteś (miejscowość / region): Silesia
Posiadane auto: Vel Satis 3.5 Initiale Paris 2005
Piwa: 5/11
Wysłany: Pią 18 Lut 2011, 11:39
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Znalazłem jeszcze jedną opcję, jadę jutro oglądać, chyba że ktoś znajdzie argument na nie...

http://moto.allegro.pl/samochod-i1458606655.html
Powrót do góry
złoty85

Debiutant



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 42
Skąd jesteś (miejscowość / region): kaszuby
Posiadane auto: skoda octavia 1.9tdi 2002 kombi Renault Vel Satis 2.2 dci
Piwa: 1/0
Wysłany: Pią 18 Lut 2011, 11:55
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


calkiem calkiem mysle ze wart obejrzenia... daj znac jak bedzie po ogledzinach pozdr
Powrót do góry
gadu-gadu
MareckiEl

Auto Maniak



Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 621
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legionowo
Posiadane auto: Vel Satis 3.0 dci 2004r
Piwa: 10/0
Wysłany: Pią 18 Lut 2011, 13:00
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Prośba o ocenę auta z ogłoszenia


Jak dla mnie możesz nawet kupić super okazję za 10 tysi , na pewno okoliczne ASO Cię pokocha Very Happy Ja mam dwa komplety alu zima/lato ,a kołpaki do Vela totalnie nie pasują ... Przy kosztach eksploatacji Vela zakup alusów na sezon to pikuś , pozdrawiam , chyba że ktoś kupuje okazję i jeździ nim do kościoła 2km Very Happy bo znam takiego w mojej okolicy
Kolego nie ceną się kieruj , np w Warszawie w jednym z ASO stał ładny Vel 3.5 2003 za 41 tysi godny polecenia , koleś który go kupił zrobił dobry biznes ,lepszy niż taki co kupi poniżej 20tysi bo dorzuci koszt skrzyni (przy tym silniku to norma, zbyt duży moment do skrzyni), zawieszenia i innych zaniedbanych rzeczy zatuszowanych ,których nawet ASO nie stwierdzi ,finalnie wyjdzie drugie tyle do ceny bazowej pojazdu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Vel Satis ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Vel Satis »

Opinie o samochodach Renault Vel Satis - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Vel Satis ) Porady, problemy techniczne

18) EGR »

RenaultKadjar

63 800

2018r.

124 000 km

małopolskie

RenaultCaptur

46 300

2016r.

91 611 km

podkarpackie

RenaultScenic

28 900

2013r.

198 000 km

wielkopolskie

RenaultCaptur

58 300

2018r.

104 941 km

podkarpackie

RenaultLaguna

26 900

2010r.

190 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System