Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault 21 ) wspomaganiem hamólców



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault 21 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
honki

Czytelnik



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 1

Posiadane auto: Renault 21 1,7benz 1995r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 05 Maj 2008, 18:34
Temat postu:

wspomaganiem hamólców


mam taki problem. w mojej renowce 21 1,7benz na wtrysku siadły mi hamulce poprostu pedal wpada w podłoge na odpalonym silniku pytałem mechanikow i jedni mowili ze to pompa hamulcowa inni ze to servo więc kupiłem drógą renowke w ktorej wszystkie częsci igła. wymieniłem najpierw pompe hamulcową nic to niedało no i wziełem sie za servo wymieniłem servo i dalej podkręciłem regulator przy pedale i hamulce są ale niechamują tak jak powinny pedał łapie przy końcu i to jeszcze słabo są tak słabe ze nieblokują kół wszystko oczywicie zrobiłem tak jak trzeba odpowietrzałem układ niejednokrotnie i nic niepomaga wszystki cylinderki takrze mam wymienione. ktos mi dzisiaj powiedział na ze to moze byc problem z podcisnieniem sprawdziłem więc wszystkie przewody i niczego niedojrzałem. niewiem co moze z tym byc ale prosiłbym was o pomoc jakąś rade bo juz niemam siły do tego auta
Powrót do góry
gadu-gadu
martin72

Dyskutant



Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 59
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: VW SHARAN VR6 2,8 95r
Piwa: 5/5
Wysłany: Sob 26 Lip 2008, 07:17
Temat postu:

Re: ( Renault 21 ) wspomaganiem hamólców


U mnie był podobny problem, w ciągu tygodnia to mi cisnienie skoczyło wiecej niż w reni. Ale okazało sie że dopiero czwarte serwo wraz z pompą bylo dobre ( oczywiscie używane ) widac jakie części używane sprzedają handlarze. A po warsztatach nasłuchałem sie takich głupot ze na końcu tego wszystkiego pewnie oddał bym renie na złom.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault 21 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Opinie o samochodach Renault 21 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault 21 ) Porady, problemy techniczne


RenaultScenic

33 600

2014r.

135 095 km

podkarpackie

RenaultKadjar

56 000

2017r.

140 000 km

śląskie

RenaultTrafic

42 990

2014r.

293 000 km

wielkopolskie

RenaultMegane

24 900

2009r.

178 000 km

małopolskie

RenaultEspace

65 800

2016r.

182 000 km

małopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System