Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) kłopot z gazem



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamus12

Debiutant



Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość / region): lubuskie
Posiadane auto: scenik 2. 1,6 16v
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 22 Maj 2012, 09:39
Temat postu:

kłopot z gazem


witam mam mały kłopot z gazem jak wcześniej pisałem zaczeły mi się kłopoty z instalacją gazową w moim sceniku 2 najpierw mi przełaczać na benzynę przy 3500 obr. pojechałem do gazownika i stwierdził ze mam walnięty regulator ciśnienia po wymianie jego miałem spokój na jakieś 1000 kilometrów no i zaczoł sie cyrk silnik na gazie szarpał przerywał a a jak przełączył sie na benzynę jechał normalnie bez ww objawów gazownik stwierdził ze to może być cewka ale jak to by była cewka to tak samo by się działo z benzyną. czy możliwe ze trafiłem felerny gaz raz jezdzi nornalnie a raz nim szarpie. mam jeszcze jedno pytanie czy można jeżdzić na samej benzynie przy założoniej instalacji gazowej bo wybieram się trase i mam 1500 km do przejechania i nie lubie nie spodzianek na trasie
Powrót do góry
gadu-gadu
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Wto 22 Maj 2012, 11:31
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) kłopot z gazem


Osobiście, to zmieniłbym "gazownika". Instalacja do przeglądu. W trasę możesz jechać bez obaw na benzynie, niczemu to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Przy jeździe na LPG, wskazanym jest robić "przejazdy" na paliwie. Pozdrawiam
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
nitek

Debiutant



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Głogów
Posiadane auto: renault scenic 2.0 16v 2002r
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 20 Gru 2012, 21:09
Temat postu:

kłopot z gazem


Witam ja mam podobny problem na paliwie jeździ ok a na gazie szarpie niema mocy i jeździ skokami,ja wykluczam cewki bo w tym roku założyłem nowe cewki BAR ,ale gazownik stwierdził że powinienem wymienić wariator bo zbyt mocno klepie i za późno jest podawany gaz do wtrysków,a paliwo bezpośrednio do wtrysku i dlatego nie szarpie ,więc zastanawiam się nad wymianą wariatora może to pomoże ,bo mieć gaz w aucie i nie jeździć na nim to chore i bez sęsu radźcie coś. Question
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja


RenaultClio

75 850

2021r.

15 100 km

wielkopolskie

RenaultLaguna

26 900

2010r.

190 000 km

śląskie

RenaultKadjar

65 900

2016r.

74 000 km

wielkopolskie

RenaultScenic

28 900

2013r.

198 000 km

wielkopolskie

RenaultMegane

18 800

2012r.

250 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System