Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Trafic ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ufolec

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 188
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Renault Trafic 2003 1.9 80 km FLOB long
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 17 Kwi 2016, 21:46
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


mogę jutro wrzucić jak zmieniłem ławkę na 2 fotele od vw touran tylne lewy i prawy , jest na ścisk ale jest idealnie wygodnie , muszę jeszcze popracować nad napinaczami, z braku czasu niestety , za kierowcy jeszcze się nie zabierałem, skończę jedno zrobię drugie.
Powrót do góry
kecaj1500

Debiutant



Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: vivaro 2,0 dci , trafic 2,5 , master 2,5
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 18 Kwi 2016, 21:19
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


włożyłem lagune 2 , oczywiście konieczna podstawa z pojedynczego, płskownik 63cm(chyba) 4szt, wiertło pilnik itp.
brak podłokietnika;-( napinacze zostają z laguny da się podłączyć
Powrót do góry
rumak98

Czytelnik



Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Vivaro 1.9dci 2005r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 20 Kwi 2016, 21:34
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


może jakieś zdjęcie będe bardzo wdzięczy. po przymiarkach fotela z bmw e60 skóra szyny są 8cm szerzej niż w oryginale. spora przeróbka a dodatkowo mocno by wystawały szyny i narazie odpuszczam. myślę ze włąsnie od laguny by fajnie pasowało. bede wdzieczny za wiecej info. pozdro
Powrót do góry
ufolec

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 188
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Renault Trafic 2003 1.9 80 km FLOB long
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 24 Kwi 2016, 21:41
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


kolego płaskownik grubości 4-5 mm wiertło sprej i ogień szybka piłka Laughing da się przyciąć jak coś wystaje przeszkadza z fotela hehe
Powrót do góry
ufolec

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 188
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Renault Trafic 2003 1.9 80 km FLOB long
Piwa: 2/1
Wysłany: Pon 25 Kwi 2016, 20:05
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


podrzucam fotki, w końcu dziś zrobiłem
https://zapodaj.net/f0bad64d08951.jpg.html
https://zapodaj.net/2c04023131165.jpg.html
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 25 Kwi 2016, 20:05
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
rumak98

Czytelnik



Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Vivaro 1.9dci 2005r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 25 Kwi 2016, 21:43
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


od czego są te fotele ???? powiedz mi czy bedziesz też wymieniał fotel kierowcy ??? jeżeli tak to na jaki ? a masz dojscie do hamulca recznego ??? dzieki za fotki pzodro
Powrót do góry
ufolec

Stały Bywalec



Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 188
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Renault Trafic 2003 1.9 80 km FLOB long
Piwa: 2/1
Wysłany: Pon 25 Kwi 2016, 23:27
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


jest dostęp do ręcznego, lekko schowany ale normalnie sięgam i działa bez problemu, fotele VW Touran z tylnej kanapy lewy i prawy, można zamontować środkowy tylny ale jest liliputek, już 3 osoby w komforcie nie pojadą, dodam że te 2 fotele są regulowane przód tył i oparcie, czasem sobie składam oparcie w środkowym i służy mi jako podłokietnik w dłuższe trasy, co do przedniego to nie mam czasu się zająć, ale spróbuję przymiarkę zrobić też od turana ale zobaczę, teraz ciepło będzie to trzeba pokończyć te mody
Powrót do góry
rumak98

Czytelnik



Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Toruń
Posiadane auto: Vivaro 1.9dci 2005r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Lis 2016, 19:30
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


Witam panowie widze spokój w temacie, cały czas szukam opini jaki fotel najlepiej wrzucic zamiast łąwki pasazera i zamiast fotela kierowcy. czy zestaw jakis z espace pasuje moze bez duzych przeróbek ??? czekam na opinie dalsze kolegów pozdrawiam
Powrót do góry
kamil1100r

Czytelnik



Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Konin
Posiadane auto: Trafic 1.9 dni
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 01 Cze 2017, 20:54
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


Witam ja do swojego trafika założyłem fotel kierowcy od laguny 3 kupiłem go w Turku cały kompletny z poduszka i napinaczem w pół skórach z białymi pszeszyciami kubełkowe za 150 złoty fotel od laguny 3 wystają 4 śruby M10 idealnie mijają się z podstawą od fotela z trafika spokojnie wydało na nakrętki kupiłem płaskowniki 8mm na 6cm wyszły mi dwie sztuki po 55cm zaokrąglone końce odkreciłem fotel od podstawy 8 śrub na torksa singlem fotel wymieniłem otwory od fotela na płaskowniku następnie zrobiłem otwory wiertłem fi10 sprawdziłem czy wszystko się zgadza było dobrze następnie rozwierciłem otwory wiertłem fi 16 na około 5mm tak by zatopić w plaskowniku oryginalne śruby od fotela z trafika wyszło bajka nastepnie przymiarka i malowanie czarnym sprejem na połysk pozostało wymierzenie śrub od fotela z laguny 3 wymierzone wywiercone wiertłem fi 12 fotel wszedł jak by z stamtąd był podkładki i nakrętki samokotrujace M10 dokrecenie fotela odcięcie nadmiaru śrub i pomalowane czarnym sprejem następnie skrócenie gałki od przesuwania fotela i założenie gałki od starego fotela na pret następnie przelutowanie kostki ze starego fotela do nowego nie podłączałem poduszki ale nabuj od napinacz pasów bo w trafiku jest na zamknieciupasa a w albumie na końcu pasa przykreconego do fotela i podloczenie w kostkę czujnika zapięcia pasów i po temacie wszystko działa nic nie święci a fotel super trzyma na zakrętach i bardzo wygodny a zabawa z tym trwała koło 3H na spokojnie
Powrót do góry
kamil1100r

Czytelnik



Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Konin
Posiadane auto: Trafic 1.9 dni
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 01 Cze 2017, 20:57
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


kamil1100r napisał:
Witam ja do swojego trafika założyłem fotel kierowcy od laguny 3 kupiłem go w Turku cały kompletny z poduszka i napinaczem w pół skórach z białymi pszeszyciami kubełkowe za 150 złoty fotel od laguny 3 wystają 4 śruby M10 idealnie mijają się z podstawą od fotela z trafika spokojnie wydało na nakrętki kupiłem płaskowniki 8mm na 6cm wyszły mi dwie sztuki po 55cm zaokrąglone końce odkreciłem fotel od podstawy 8 śrub na torksa singlem fotel wymieniłem otwory od fotela na płaskowniku następnie zrobiłem otwory wiertłem fi10 sprawdziłem czy wszystko się zgadza było dobrze następnie rozwierciłem otwory wiertłem fi 16 na około 5mm tak by zatopić w plaskowniku oryginalne śruby od fotela z trafika wyszło bajka nastepnie przymiarka i malowanie czarnym sprejem na połysk pozostało wymierzenie śrub od fotela z laguny 3 wymierzone wywiercone wiertłem fi 12 fotel wszedł jak by z stamtąd był podkładki i nakrętki samokotrujace M10 dokrecenie fotela odcięcie nadmiaru śrub i pomalowane czarnym sprejem następnie skrócenie gałki od przesuwania fotela i założenie gałki od starego fotela na pret następnie przelutowanie kostki ze starego fotela do nowego nie podłączałem poduszki ale nabuj od napinacz pasów bo w trafiku jest na zamknieciupasa a w albumie na końcu pasa przykreconego do fotela i podloczenie w kostkę czujnika zapięcia pasów i po temacie wszystko działa nic nie święci a fotel super trzyma na zakrętach i bardzo wygodny a zabawa z tym trwała koło 3H na spokojnie i żadnego śladu ze było coś dlubane wszystko przykryte takie było moje rozwiązanie pozdrawiam
Powrót do góry
Mario-78

Czytelnik



Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubelskie
Posiadane auto: Renault Trafic L2H1 2.0 dci 114KM Renault Grand Scenic II FL 1.5 dci 106KM
Piwa: 1/1
Wysłany: Pon 25 Gru 2017, 10:37
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Fotele kierowca i pasażer - zmieniał już ktoś ??


Temat poruszany jakiś czas temu ale może ktoś ma jeszcze ochote przerobić w swoim . U mnie siedzenia trafiły z scenika II z anglika ( 5 siedzeń za 200zl) Zamontowane w moim; na miejscu kierowcy fotel kierowcy scenic anglik , dwa kolejne na miejscu pasażera to dwa siedzenia (lewe +prawe) z drugiego rzędu z scenika. Oryginalnie były wstawione dwa pojedyncze i na ich podstawach zamontowane są te z scenica.Troszke pracy ,dwa profile metalowe na konstrukcje i siedzenia zamontowane.Zdjecia jak to wygląda u mnie ;
https://naforum.zapodaj.net/5673d590aa8a.jpg.html
https://naforum.zapodaj.net/dafb8e181e00.jpg.html
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Trafic ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Trafic »

Opinie o samochodach Renault Trafic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Trafic ) Porady, problemy techniczne


RenaultMegane

8 990

2000r.

123 411 km

pomorskie

RenaultScenic

18 900

2008r.

184 000 km

śląskie

RenaultTalisman

59 800

2017r.

147 000 km

małopolskie

RenaultKangoo

14 999

2009r.

153 000 km

warmińsko-mazurskie

RenaultGrand Scenic

26 900

2013r.

157 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System