Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault ) Auto traci moc i gaśnie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault ) Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwia1000

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3

Posiadane auto: Polonez Caro 1,6 1995r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 07 Gru 2008, 22:59
Temat postu:

Auto traci moc i gaśnie


Mam problem z moim autem. Jak dotąd nie było z nim większych problemów, aż do tego czasu. Od paru dni odpalam go na benzynie i jest wszystko ok do póki nie przejadę paru metrów póżniej zaczynają spadać mu obroty i gaśnie.Na gazie jest jeszcze gorzej. Po tym fakcje nie mogę odpalić go wogule ani na gazie, ani na benzynie ani w pozycji 0.Kręce,kręce i nic dopiero z popychu albo na holowaniu reaguje i odpala ale nie na długo bo jak tylko wciskam na pedał gazu dusi się i gaśnie z powrotem. byłam u mechanika założył mi nowy parownik, regulator napięcia wymienił filtry (od gazu i powietrza) i miał jeżdzić. no i jeżdził jeden dzień, bo na drugi sytuacja się powtórzyła.
Nie mam pojęcia co mu jest. Wspomnę, że jest na wtrysku, świece są nowe przewody przy świecach tez. płyn w chłodnicy uzupełniony a on jak nie chce to nie jeżdzi. Choć zdażyło mi się z dwa razy przejechać z 10 kilometrów i nic mu nie było po czym zaczyna go przyhamowywać tak jak by miał odcięty dostęp do paliwa tracił obroty i gasł.Tak jak opisałam wyżej
Proszę o radę, bo mechanicy nie doszukali się przyczyny tym bardziej ja się jej nie doszukam, ale może ktoś z was miał podobny problem. Z góry dziękuje
Powrót do góry
gadu-gadu
kamilek25

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 115
Skąd jesteś (miejscowość / region): bolesławiec
Posiadane auto: renault laguna 2.0 8 zaworów, 95
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 08 Gru 2008, 13:09
Temat postu:

Re: ( Renault ) Auto traci moc i gaśnie


długo na gazie jezdzisz???? jak juz jedziesz to auto ma moc?????
cos mi sie zdaje ze zawory masz do regulacji, a szczególnie ten na wydechu. gaz to paliwo suche wiec zawory dostaja okropnie. ale poczytaj jeszcze i szukaj innych opini.
Powrót do góry
gadu-gadu
Sylwia1000

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3

Posiadane auto: Polonez Caro 1,6 1995r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 08 Gru 2008, 13:45
Temat postu:

Re: ( Renault ) Auto traci moc i gaśnie


Na gazie jeżdze od kąd go kupiłam jakieś 3 lata. Ale rozgrzewam go na benzynie i dopiero po jakimś czasie przełanczam na gaz
Tracji moc podczas jazdy bez względu na to jak szybko jade po prostu w pewnym momnncje trzymam noge na gazie a obroty mu spadają a jak tylko przyhamuje lub włącze sprzęgło to zapalają się wszystkie kontrolki i silnik przestaje pracować.Póżniej jest różnie, albo go odpale za któryms razem, albo nie odpale wogóle.
Dzięki za podpowiedz sprawdzę to. może ktoś jeszcze cos wie?
Powrót do góry
gadu-gadu
kamilek25

Stały Bywalec



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 115
Skąd jesteś (miejscowość / region): bolesławiec
Posiadane auto: renault laguna 2.0 8 zaworów, 95
Piwa: 1/0
Wysłany: Pon 08 Gru 2008, 19:34
Temat postu:

Re: ( Renault ) Auto traci moc i gaśnie


ale jak juz probujesz odpalic to auto tak jakby łapało ale troche mu brakuje????????? ewentualnie jak odpali to chodzi jak traktor( tzn. na trzy gary?
Powrót do góry
gadu-gadu
Sylwia1000

Czytelnik



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3

Posiadane auto: Polonez Caro 1,6 1995r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Gru 2008, 00:26
Temat postu:

Re: ( Renault ) Auto traci moc i gaśnie


Tzn jak wyjeżdzam z garażu i odpalam na zimnym silniku jest idealnie. Odpala od razu i bez problemu. Jak po paru metrach zgaśnie mi silnik i próbuje go odpalić to kręce a on wogóle nie załapuje tak jak by nie było w nim ani benzyny ani gazu. A jak już załapie (ale tylko na bęzynie) to za chwile gaśnie zwłaszcza jak delikatnie nadepne na pedał paliwa. Nie chodzi jakoś inaczej głośniej tylko nie ma mocy zwłaszcza jak się rozgrzewa
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Wto 09 Gru 2008, 00:26
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault ) Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault ) Dyskusje ogólne


RenaultMegane

62 900

2020r.

43 000 km

śląskie

RenaultKadjar

94 900

2021r.

32 000 km

śląskie

RenaultMegane

20 900

2009r.

163 510 km

śląskie

RenaultCaptur

55 900

2019r.

15 000 km

wielkopolskie

RenaultLaguna

20 600

2008r.

250 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System