Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Vel Satis ) Gdzie znajduje sie TERMOSTAT w 3.0DCI i w 3.5 Benz ???



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Vel Satis ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Predas

Debiutant



Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Renault VelSatis 3.5 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Sob 05 Sty 2013, 14:06
Temat postu:

Gdzie znajduje sie TERMOSTAT w 3.0DCI i w 3.5 Benz ???


Witam serdecznie uzytkowników forum ,szczegolnie Versalowiczów!! Moje pytanie kieruje do ludzi, którzy potrafia wskazac ,opisac jak moglbym łatwo ,samodzielnie sprawdzic Termostat w Modelu z 3.0dieslem i w 3.5 Benzynie ,podejzewam defekt tego urzadzenia ale licze na to ze nie jest trudno sie do tego dostac ,w dieslu zdarzalo sie ze temp rosła do maksimum (wiadomop gotowalo sie wszystko ale po kilku akcjach drobnych reanimacyjnych wrocilo do normy-uzupelnianie plynu odpowitrzanie itd itp oraz zmiana paska wielorowkowegon i kolek prowadzacych bo piszczalo cos niezmiernie ,napinacze rolki wymienione iładownie pradu jest nalezyte wiec i wszystko lepiej chodzi komputer i cala elektronika ,,,,,natomist w 3.5 nissana cały czas wskazówka od temp silnika tylko na 1/4 jakby niedogrzane ale jezdzi bez problemu ,natomiast kabiny dogrzanie jest takie srednie ,nie ma tego buchajacego goraca co w dieslu ,.Pytanie moje to gdzie sie znajduja te TERMOSTATY zeby je wyjac i sprawdzic ewe. wymienic na nowe ,moze ktos umie to opisac albo na zdjeciu pokazac ????Z gory dzieki i pozdrawiam włascicieli tych Okretów>>
_________________
Aby do Przodu
Powrót do góry
gadu-gadu
Toronto

Auto Maniak



Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość / region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
Wysłany: Sob 05 Sty 2013, 20:07
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Gdzie znajduje sie TERMOSTAT w 3.0DCI i w 3.5 Benz ???


Kolego Predas popraw treść tematu na zgodny z regulaminem oraz popraw ten słowotok Crying or Very sad Zasady pisowni chyba znasz Laughing
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
remikrad

Stały Bywalec



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 127
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: ,Vel Satis 3,5 LPG
Piwa: 6/3
Wysłany: Sob 05 Sty 2013, 23:47
Temat postu:

Gdzie znajduje sie TERMOSTAT w 3.0DCI i w 3.5 Benz ???


W silniku 3,5 - z chłodnicy ,,idź" za dolnym wężem do silnika, w tym miejscu powinien być termostat. Mam rysunek schematyczny,ale nie wiem jak wkleić. W ropniaku nie wiem.
_________________
Zasłyszane: ,,Arkę zbudował amator, profesjonaliści zbudowali Titanica".
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
miker88

Debiutant



Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 43
Skąd jesteś (miejscowość / region): silesia
Posiadane auto: Renault Vel satis 3.0 dci V6
Piwa: 2/1
Wysłany: Nie 15 Lut 2015, 13:10
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Gdzie znajduje sie TERMOSTAT w 3.0DCI i w 3.5 Benz ???


Witam chciałbym odświeżyć temat i zapytanie odnośnie termostatu w 3.0 dci Chciałbym go sobie sam wymienić ale nie potrafię go zlokalizować wiem jak wygląda obudowa od termostatu ale na żadnym zdjęciu nie widać za bardzo gdzie ona jest przykręcona . Jak by ktoś mógł podpowiedzieć gdzie on się znajduje ??
Powrót do góry
Predas

Debiutant



Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: Renault VelSatis 3.5 2002
Piwa: 1/1
Wysłany: Nie 15 Lut 2015, 19:30
Temat postu:

Re: ( Renault Vel Satis ) Gdzie znajduje sie TERMOSTAT w 3.0DCI i w 3.5 Benz ???


To ja kiedys poruszylem ten temat ,widzialem ze z kanału chlopaki go demontowali z przodu koło chłodnicy ,dojscie gdzies od spodu po zdjeciu dolnej pokrywy ,a co auto bierze płyn chłodniczy? Confused
_________________
Aby do Przodu
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Nie 15 Lut 2015, 19:30
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Vel Satis ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Vel Satis »

Opinie o samochodach Renault Vel Satis - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Vel Satis ) Porady, problemy techniczne

18) EGR »

RenaultKadjar

56 000

2017r.

140 000 km

śląskie

RenaultScenic

16 999

2008r.

159 000 km

warmińsko-mazurskie

RenaultMegane

36 990

2015r.

111 000 km

śląskie

RenaultClio

13 500

2009r.

266 350 km

lubelskie

RenaultClio

23 900

2014r.

149 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System