Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Espace ) Espace 2.0 V8 rocznik 1997



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Espace ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszMROK

Czytelnik



Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętoszów
Posiadane auto: Skoda Favorit 135 xl 1.3 1994
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 10 Sty 2013, 19:01
Temat postu:

Espace 2.0 V8 rocznik 1997


Witam wraz z żoną mamy zamiar niebawem kupić podany w temacie model Espace. Rozmawiałem dzisiaj ze sprzedającym powiedział że w tym aucie do zrobienia jest stacyjka i że koszt naprawy wyniesie ok 500 zł i jest w stanie opuścić tyle z ceny, która dla mnie wydaje się być niska bo woła 3500zł (po rabacie było by 3000zł) Poza tym mówi że niedawno miał wymieniony rozrząd i nic oprócz tej stacyjki nie jest zepsute. Mamy dylemat bo nigdy nie mieliśmy żadnego Renault i nie wiem czy to dobry zakup i czy ten silnik jest ok, czytałem że ma zaledwie 114 KM ? Mam 5 osobową rodzinę plus duży pies i szukamy rodzinnego auta a budżet mamy skromny bo zaledwie 4000 -4500 zł. Proszę o poradę i pomoc.
Powrót do góry
gadu-gadu
Manii

Czytelnik



Dołączył: 07 Paź 2013
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolskie
Posiadane auto: Renault EspaceIII
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 07 Paź 2013, 01:29
Temat postu:

Re: ( Renault Espace ) Espace 2.0 V8 rocznik 1997


Jeśli chcesz kupić espace to może lepiej z większym silnikiem, ta 2,0 jest troszkę za słaba do tej wszak nie najcieższej budy. Zamierzasz przecież jeździć z kompletem osób więc żebyś się później nie wkurzał, że Ci auto nie jedzie, a już najgorze z gazem BRC w tym modelu i silniku. Wiem z autopsji tragedia, pod górę ciężarówki trąbiły bo drogę im tarasowałem. Ogólnie to jak dla mnie nie ma lepszego auta niż espace, wygodne i przestronne tylko z więszym niż 2l silnikiem i jest ok.
A stacyjkę przerabiałem tzn. na all...... kupujesz od laguny koszt ok 100-200 zł i przekładasz obudowę z kluczyka starego na kluczyk od laguny centralny działa bez zarzutu a na wszelki wypadek sam już kluczyk stary bez tej czarnej obudowy dopinasz do kluczyków żeby w razie czego móc nim otworzyć drzwi, bo w drzwiach zostaje stary zamek. Może pokombinowane ale działa i za dokładnie wtedy 120 zł miałem zrobioną stacyjkę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Espace ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Espace »

Opinie o samochodach Renault Espace - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Espace ) Oceń swoje auto


RenaultMegane

57 900

2020r.

58 000 km

mazowieckie

RenaultTrafic

69 900

2017r.

212 731 km

śląskie

RenaultClio

11 990

2010r.

175 000 km

wielkopolskie

RenaultClio

39 900

2018r.

135 475 km

warmińsko-mazurskie

RenaultMegane

31 900

2015r.

145 880 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System