Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Laguna ) Błędne wskazania licznika



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Laguna ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abracham28

Czytelnik



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): toruń
Posiadane auto: renaul laguna 1 2.0 , 96
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 28 Sty 2014, 16:19
Temat postu:

Błędne wskazania licznika


Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, od niedawna jestem posiadaczem laguny ph1 , Jest wyposażona w komputer pokładowy , już opisuje problem , kontrolka od paliwa ciągle się świeci mimo obecności paliwa , co pewien czas jakby się resetowała wskazuje full i powoli opada i znów leży na rezerwie (w tym samym czasie na wyświetlaczu pokładowym tym co jest w liczniku znikają wszystkie dane i zostaje tylko pomarańczowe podświetlenie czy któryś z kolegów mógłby mi pomóc?Wczoraj zatankowałem za 70 zł paliwa , (wróciłem na nim do domu 1 km ) mimo wszystko rezerwa nie zgasła i nie pokazuje stanu paliwa , jak pisałem wyżej wskazówka opada powoli , ale w ciągu np ,minuty spada od pełnego zbiornika na rezerwę (ten cypek) .Jadąc zauważyłem ze głupieje climatronic zapala się service i za chwile jest ok,i kontrolki na desce szaleją jakby coś nie łączyło , mocniej świeci się wskaźnik temperatury płynu za to giną napisy z pokładowego komputera i wskaźnik paliwa jedzie do góry do i za chwile spada na dół , dzieje się to przez ok 30 sekund i wszystko działa ok (poza rezerwą i wskaźnikiem paliwa leży na tym kołku), coś wskazuje jakby gdzieś w kablach coś się działo przynajmniej tak kombinuje , koledzy proszę podpowiedzcie gdzie szukać , może ktoś miał taki problem , aha -10 na dworze ten termometr na climatroniciem pokazuje -25 co może być przyczyną?Dziś zauważyłem ,że gdy to wszystko się dzieje tzn wskazówka od paliwa wjeżdza na pozycje max przestaje działać obrotomierz i prędkościomierz i szaleje climatronic, po przejechaniu ok 1km prawie wszystko wróciło do normy pozatym ,ze wskazówka znów spadła na pozycje rezerwy mimo tego że w baku jest ponad pół zbiornika paliwa



takie coś widać albo kreski pojawiają się jak chcą





tak wygladają zegary kiedy autko chodzi




a tak gdy coś im odbije (podczas jazdy ) jak widać nie działa większosc wskazników

jak widać wyświetlacz zgubił napisy a paliwo poszło w górę.
Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co to może być?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Laguna ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Laguna »

Opinie o samochodach Renault Laguna - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Laguna ) Porady, problemy techniczne


RenaultLaguna

11 900

2005r.

198 000 km

śląskie

RenaultMegane

8 990

2000r.

123 411 km

pomorskie

RenaultMegane

69 990

2020r.

75 000 km

śląskie

RenaultEspace

7 900

1998r.

217 493 km

pomorskie

RenaultCaptur

57 997

2017r.

35 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System