Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault 19 ) Całkiem fajne autko



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault 19 ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alfa1655

Czytelnik



Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jawor
Posiadane auto: Laguna II 1,9 DCi Initiale Paris
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 30 Cze 2014, 10:23
Temat postu:

Całkiem fajne autko


Witam .
Jeździłem sedanem z 91r. przez około 7 lat i mogę spokojnie ocenić ten samochód jako dobry , nigdy nie spalił mi więcej niż 6l przy stanie licznika 250tyś.(jak kupiłem miał 117tyś.) olej nadal pełny syntetyk ,zero dolewania oleju od wymiany do wymiany palił na dotyk zima lato wygodne siedzenia i mogę polecić jako nie drogie autko do jazdy , przez te lata wymieniłem tylko pompę wody i na początku uszczelkę pod EGR ponieważ miał zbyt wysokie obroty i po wymianie wszystko się ustabilizowało.
Sprzedałem bo kupiłem Lagunę II .
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Przemeek85

Debiutant



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 34
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Seat Cordoba Vario, 1.6 , 2000 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2014, 21:36
Temat postu:

Re: ( Renault 19 ) Całkiem fajne autko


Posiadałem kiedyś Renault 19 1.4 na gaźniku przed FL w hatchbaku z 93 roku (składak, dlatego rok nie pasuje do wersji). Auto niczego sobie, po przesiadce z malucha to była wręcz sportowa limuzyna. Auto raczej tanie w eksploatacji, części raczej też były dostępne. Jedynymi mankamentami samochodu była tylna klapa, która dziwnym trafem była lekko skrzywiona i czasem zamknięcie jej było dość uciążliwe. Ponadto zawory wymagały regulacji bo hałasowały. Innym minusem było koło zapasowe, które jak to we francuskich autach umieszczone było pod nadwoziem, a nie we wnęce bagażnika. Ponadto czerwony kolor matowiał i blaknął. Myślałem, że to tylko mój egzemplarz miał taką przypadłość, ale później zauważyłem parę egzemplarzy, które również miały ten sam problem. Inną przypadłością, która pojawiała się sporadycznie był problem z rozrusznikiem albo stacyjką, już sam nie pamiętam. Po przekręceniu kluczyka zamiast zakręcić to nic się nie działo, ale po kilku próbach zazwyczaj zakręcił. Do plusów jak wcześniej : eksploatacja, części, spalanie, względnie tania instalacja gazowa.
Pozdrawiam
Powrót do góry
saski-gp

Czytelnik



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: renaul, clio, 1, 1.3, 1999
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 23 Lis 2015, 13:50
Temat postu:

Re: Całkiem fajne autko


alfa1655 napisał:
Witam .
Jeździłem sedanem z 91r. przez około 7 lat i mogę spokojnie ocenić ten samochód jako dobry , nigdy nie spalił mi więcej niż 6l przy stanie licznika 250tyś.(jak kupiłem miał 117tyś.) olej nadal pełny syntetyk ,zero dolewania oleju od wymiany do wymiany palił na dotyk zima lato wygodne siedzenia i mogę polecić jako nie drogie autko do jazdy , przez te lata wymieniłem tylko pompę wody i na początku uszczelkę pod EGR ponieważ miał zbyt wysokie obroty i po wymianie wszystko się ustabilizowało.
Sprzedałem bo kupiłem Lagunę II .


z perspektywy czasu co lepsze Laguna II czy poprzednik? Czym lepiej Ci się jeździ
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault 19 ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault 19 »

Opinie o samochodach Renault 19 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault 19 ) Oceń swoje auto


RenaultClio

11 990

2010r.

175 000 km

wielkopolskie

RenaultMegane

22 900

2011r.

147 000 km

śląskie

RenaultMegane

21 900

2012r.

170 283 km

mazowieckie

RenaultLaguna

21 900

2007r.

196 000 km

śląskie

RenaultMegane

58 900

2020r.

86 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System