Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault 19 ) Einspritzung uberprufen/ uszkodzony wtryskiwacz



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault 19 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamilModus

Czytelnik



Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Legnica
Posiadane auto: Modus 1.5DCI
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 07 Mar 2016, 11:57
Temat postu:

Einspritzung uberprufen/ uszkodzony wtryskiwacz


Witam,

Posiadam samochod marki Renault Modus 1.5DCI rok prod 2004.
ostatnio walcze z problemem ktory swieci mi sie na wyswietlaczu oraz pomarancozwym kluczykiem. wlaczyl mi sie blad przy redukcji biegu jak wjezdzalem pod wzneisienie, obroty byly ok 3500 nic nie poczulem zeby oslabl nie stracil na mocy ani nie kopcil, blad pozostal i juz nie gasnie. przy odpaleniu silnika dzis rano poszla gesta chmura bialego dymu oraz chwilowy brak mocy, po czym wszystko sie ustabilizowalo, czyli moc silnika jest ok nie gasnie nie kopci a blad dalej sie swieci. problemy tlyko przy odpalaniu na zimnym. dodatkowo mialem juz ten sam blad ok pol roku temu, wtedy "magik mechanik" usunal mi blad ktory wskazywal wtrysk nr 4, ponoc go testowal i na jego urzadzeniu nie wskazywal jako wadliwy, pojedzilem 30km i zapalil sie blad od nowa zaproponowalem mechanikowy aby zamienil mi cewki z wtrysku 3 na 4 i przy tym wlasnie ukladzie cewki pojezdzilem az pol roku. teraz co robic bo kazda wizyta u takiego "specjalisty" to koszty a rezultat chwilowy. moze mial ktos podobny problem i potrafilby pomoc? z gory dziekuje za uwage i wszelaka pomoc, pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault 19 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault 19 »

Opinie o samochodach Renault 19 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault 19 ) Porady, problemy techniczne


RenaultLaguna

38 900

2012r.

170 000 km

śląskie

RenaultEspace

33 500

2012r.

199 000 km

śląskie

RenaultLaguna

22 000

2008r.

219 000 km

śląskie

RenaultClio

59 900

2020r.

81 000 km

śląskie

RenaultLaguna

14 800

2009r.

280 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System