Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) kryptoreklama w PORSCHE.AUTO.COM.PL



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) W sprawie forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rzacharski

Czytelnik



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zielona Góra
Posiadane auto: 911 i 964
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 05 Lis 2008, 19:01
Temat postu:

kryptoreklama w PORSCHE.AUTO.COM.PL


Juz wiemy,że internet przyjmuje wszystko i nie rządzi tu zadne prawo.Prawem tu jak widać jest administracja i pomysłodawca tego forum,wiekszość ludzi jest tutaj anonimowa.Nie podoba mi się to,ze forum jest wykorzystywane do reklamy usług korelujacych z motoryzacją,która gdzie indziej jest płatna i publikator tejże reklamy w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych i ustawy o działalnosci gospodarczej powinien ponieść odpowiedzialność karną. Exclamation Chyba,że pan Sebastian,ma w tym osobisty interes.Obserwuję szczególnie na forum dział -polecane warsztaty.Pierwszym postem była własnie publikacja strony www jakiegoś warsztatu w Polsce.Ja jestem posiadaczem PORSCHE i znam dobrze ten rynek.Ktoś chce Piotrowi Szafrańskiemu właścicielowi serwisu porsche w Jabłonnie zaszkodzić,ale to chyba z zazdrości, co jest główną przywarą polaka Embarassed
Z tego co sie zorientowałem,to p.Piotr jest znany w srodowisku.Na dowod tego czytałem w classicauto o nim wiele publikacji.To jest fachowiec od Porsche z duszą i fajnie,że gmina Jabłonna takiego posiada Rolling Eyes
Powrót do góry
kazik64

Czytelnik



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 1

Posiadane auto: PORSCHE 964
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 06 Lis 2008, 19:06
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) kryptoreklama w PORSCHE.AUTO.COM.PL


SERWIS PORSCHE PANA PIOTRA SZAFRANSKIEGO NIE MA KONKURENCJI I NIKT NIE JEST W STANIE MU ZASZKODZIĆ,PONIEWAŻ MA WIERNYCH KLIENTÓW,KTÓRZY DOCENILI JEGO WIELOLETNIĄ PRAKTYKE PRZY TYCH SAMOCHODACH.NA GREENLINE KTOŚ PROPONUJE USŁUGI PIOTRA SZAFRAŃSKIEGO W CHOTOMOWIE.TO STARY ADRES SERWISU.ZAJRZYJCIE DO OSTATNIEGO CLASSIAUTO TAM O NIM PODOBNO COŚ PISZĄ. Shocked


pozdr
Powrót do góry
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
Wysłany: Pią 05 Gru 2008, 00:12
Temat postu:

Re: kryptoreklama w PORSCHE.AUTO.COM.PL


rzacharski napisał:
Juz wiemy,że internet przyjmuje wszystko i nie rządzi tu zadne prawo.Prawem tu jak widać jest administracja i pomysłodawca tego forum,wiekszość ludzi jest tutaj anonimowa.Nie podoba mi się to,ze forum jest wykorzystywane do reklamy usług korelujacych z motoryzacją,która gdzie indziej jest płatna i publikator tejże reklamy w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych i ustawy o działalnosci gospodarczej powinien ponieść odpowiedzialność karną. Exclamation Chyba,że pan Sebastian,ma w tym osobisty interes.Obserwuję szczególnie na forum dział -polecane warsztaty.Pierwszym postem była własnie publikacja strony www jakiegoś warsztatu w Polsce.Ja jestem posiadaczem PORSCHE i znam dobrze ten rynek.Ktoś chce Piotrowi Szafrańskiemu właścicielowi serwisu porsche w Jabłonnie zaszkodzić,ale to chyba z zazdrości, co jest główną przywarą polaka Embarassed
Z tego co sie zorientowałem,to p.Piotr jest znany w srodowisku.Na dowod tego czytałem w classicauto o nim wiele publikacji.To jest fachowiec od Porsche z duszą i fajnie,że gmina Jabłonna takiego posiada Rolling Eyes

Kolego czytam Twoje wywody i z podziwu wyjść nie mogę. Kompletnie nie rozumiesz chyba działania ani idei for internetowych!.
To że na forum są reklamy to jest tylko prywatna sprawa właściciela forum. Jeżeli z kimś współpracuje to zamieszcza tego kogoś reklamy bo za kliknięcia w baner zleceniodawca płaci właścicielowi forum jakieś wcześniej ustalone pieniądze, a mi czy Tobie nic do tego!!! A co Ci przyszło do głowy z odpowiedzialnością karną! Mam wrażenie że wiesz o czym Ty piszesz... i mylisz jakieś pojęcia..
Inna sprawa jeżeli ktoś zamieszcza posta w którym reklamuje konkurencję. Za treści użytkowników na forum nikt nie ponosi odpowiedzialności i jest to opisane w regulaminie, co jest zresztą oczywiste i taki zapis zawiera każdy regulamin każdego forum. Jak ktoś narusza ten regulamin to dalej dzieje się tak jak w nim napisano.
Może podasz linka do tematu który Cię w jakichś sposób zniesmaczył to będziemy wszyscy wiedzieli o czym Ty mówisz i konkretnie do czego masz "ale", bo na razie to tak jak już pisałem - kompletnie nie wiem o co Ci chodzi po przeczytaniu Twojej wiadomości...
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
mateuszkowalski35

Czytelnik



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Gru 2008, 20:10
Temat postu:

kryptoreklama


czytaj,pomysl,zastanów sie,a potem odpisz na forum. Embarassed

pzdr.mati
Powrót do góry
admowski

Czytelnik



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Gru 2008, 19:54
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) kryptoreklama w PORSCHE.AUTO.COM.PL


Czytam i własnym oczom nie wierzę Exclamation Dla mnie idea i zalożenia forów internetowych zmieniła formułę po przeczytaniu tekstu poprzednika.To znaczy,ze forum słuzy do obrażania ludzi,snucia fałszywych opinii,robienia z ludzi złodziei i innych prowokacyjnych haseł,które powinna rozwiazać co najmniej policja gospodarcza itd itp.Myslałem,że tu mozemy pogadac o samochodach,wymienić doswiadczenia,to co będą robić prawnicy,skoro na tym forum bezkarnie mozna pisać wszystko.Powiem tak, to forum dla mnie jest jak ktoś pisał nieautorytatywne i to potwierdzam,i polecam porsche klub tam opinię są różne,ale osoby które tam biora udział w forum sa znane wszystkim. Shocked
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 11 Gru 2008, 19:54
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
gorny1

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 12

Posiadane auto: porsche 993
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Gru 2008, 20:35
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) kryptoreklama w PORSCHE.AUTO.COM.PL


Mam porsche,zacznę tak.Mam dwa modele.Serwisuje je od lat w PORSZAF ponieważ jest to warsztat,ktory podejmuje wyzwania tzw. inne niz przewiduje fabryka plus serwis bieżący. Nie będę dalej pisał proponuję i polecam www.porsche-szafranski.pl z pełna odpowiedzialnością.

paweł
_________________
TYLKO PORSCHE,ZONA A POTEM DŁUGO NIC
Powrót do góry
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
Wysłany: Pią 19 Gru 2008, 23:16
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) kryptoreklama w PORSCHE.AUTO.COM.PL


Nie no chyba się nie rozumiemy...
Jeżeli ktoś gdzieś obraził kogoś to proszę o link do tego miejsca.
Rozumiem że ktoś obraża jakichś warsztat Porshe, tak? Dobrze wnioskuję?
Jeżeli tak to również uważam takie zachowanie za nieetyczne i zajmę się tym, ale więcej będę mógł napisać jak zobaczę w którym miejscu kto co zrobił...
bo już zaczynam tracić rachubę o czym tu mowa...
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
gorny1

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 12

Posiadane auto: porsche 993
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Sty 2009, 20:16
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) kryptoreklama w PORSCHE.AUTO.COM.PL


To wejdz na forum i poczytaj,a wnioski same sie nasuną... Embarassed
_________________
TYLKO PORSCHE,ZONA A POTEM DŁUGO NIC
Powrót do góry
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
Wysłany: Sro 28 Sty 2009, 00:44
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) kryptoreklama w PORSCHE.AUTO.COM.PL


No jestem przecież tu na forum! Może podeślecie link w końcu?
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) W sprawie forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) W sprawie forum


RenaultArkana

117 990

2023r.

8 000 km

śląskie

RenaultKoleos

21 900

2008r.

235 214 km

mazowieckie

RenaultClio

21 900

2012r.

169 230 km

łódzkie

RenaultLaguna

29 500

2014r.

220 000 km

śląskie

RenaultGrand Scenic

73 990

2019r.

81 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System