Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matgiver

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 460
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ropczyce
Posiadane auto: ClioI 1.4i +lpg, Vel Satis 2.0T
Piwa: 4/0
Wysłany: Wto 02 Gru 2008, 01:01
Temat postu:

Re: ( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Weź sobie zwykly drut i przepchnij przez wylot powtrza. Clio I nie ma filtra kabinowego i wciąga wszelkie liscie itd.

Nie piszę o pionowych kółkach-pokrętlach przy wylotach do regulacji przeplywu powietrza bo rozumiem że wiesz doskonale jak z nich korzystać i sprawdziłeś czy dzialaja prawidło....??
Powrót do góry
gadu-gadu
tigerbluetigerblue

Czytelnik



Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Londyn ,Bialystok
Posiadane auto: Clio,1,2/ 1993
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 13 Gru 2008, 17:54
Temat postu:

dmucha ale nie grzeje


1. dmuchawa nie dziala na 3 ale dziala na 1 i 2 jezeli to nie jest duzo roboty to moze ktos zasugeruje jak to rozgryzc.
2.teraz co wazniejsze.zima idzie a grzac nie grzeje.jest minimalna roznica jak przekrece z niebieskiego na czerwone ale przy 90 stopniach silnika to w aucie jest lodowka.wieje na letnio nawet po godzinie jazdy.nowy termostat wiec to nie to.
kupilem "kreta" do systemow chlodzenia i chce przeczyscic ale nie wiem czy mi nie zezre mojej 15 letniej instalacji.no i najwazniejssze nie moge znalezc zaforu do spuszczenia wody.wiec narazie nie wsypuje tego swinstwa. a kocham moja swinke i jest lepsza i mniej zawodna od jej 10 lat mlodszych poprzednikow z dwa razy wiekszymi silnikami.
A na powaznie nie wiem czy oczyszczenie systemu cos da.moze jakies sugestie.wszystko pod maska jest gorace rury z woda silnik nawet wiatrak i Don Kichote dzialaja a do srodka nic tylko letnim wieje.szkoda jajek, moga zima odmarznac.HEEEEEEELP.
Powrót do góry
adam62b22

Czytelnik



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): gorzów
Posiadane auto: renault clio 1.2 '93
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 14 Gru 2008, 23:37
Temat postu:

Re: ( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Ja miałem ostatniej zimy podobnie - cały czas zimno. Fakt, że długo się nagrzewa powietrze, ale po mniej więcej kwadransie jazdy już powinieneś coś czuć. U mnie okazało się, że mam pompę wodną walniętą i przez niski poziom płynu chłodzącego nie włączał się w ogóle termostat.
Powrót do góry
gadu-gadu
adamszuniewicz

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4

Posiadane auto: renault cio 1,4 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 19 Gru 2008, 20:31
Temat postu:

powietrze nie leci z nawiewu


Witam
Na 4 biegu para z szyb jest odparowywana w najmniej 15 minut.Czy to jest normalne??Nawiew działa na każdym biegu,nagrzewa się normalnie i z tym nie ma problemu.Problem jak wspomniałem jest z czasem jaki jest potrzebny na odparowanie.Jak zauważyłem na 4-ce prawie w ogóle nie leci powietrze z tej dmuchawy na frontową szybę,i najpierw idzie środek potem reszta(znaczy takim łukiem oczywiście:D).
Auto jest z 2000 lub 2001 roku,nie pamiętam bo to mojej dziewczyny,pojemność 1,4 benzyna.Bardzo was proszę o pomoc w tej sprawie,bo nie chce aby spowodowała wypadek uparta baba.(bo mimo usilnych próśb jeżdzi na zaparowanych:/ i ostatnio o zgrozo prawie nie zauważyła przechodnia na trasie:/) Za pomoc z góry dziękuję.
Powrót do góry
adamszuniewicz

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4

Posiadane auto: renault cio 1,4 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 23 Gru 2008, 15:49
Temat postu:

hm


nikt nie wie co to może być?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 23 Gru 2008, 15:49
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
matgiver

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 460
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ropczyce
Posiadane auto: ClioI 1.4i +lpg, Vel Satis 2.0T
Piwa: 4/0
Wysłany: Wto 23 Gru 2008, 20:19
Temat postu:

Re: ( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Wiec tak: mogła wypiąć się linka sterującą kierunkiem powietrza; możesz mieć przypchany filtr kabinowy; może być niski poziom płynu chłodzącego i nagrzewnica szybko traci temperaturę. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
Powrót do góry
gadu-gadu
adamszuniewicz

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4

Posiadane auto: renault cio 1,4 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 23 Gru 2008, 22:41
Temat postu:

aha


Aha git,sprawdzę na bank tylko powiedz jak możesz gdzie tą linkę znajde to jakoś się tam dokopięSmile
Powrót do góry
matgiver

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 460
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ropczyce
Posiadane auto: ClioI 1.4i +lpg, Vel Satis 2.0T
Piwa: 4/0
Wysłany: Sro 24 Gru 2008, 13:47
Temat postu:

Re: ( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Żeby dostać się do przełączników musisz podważyć i wysunąć całą tą płytke z pokrętłami. Ona jest wciśnięta w konsole. I wtedy będziesz miał wszystko na wierzchu Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
Kros

Czytelnik



Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Clio 2 1998r. 1,4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Sty 2009, 18:41
Temat postu:

Dmuchawa Clio 2, model


Witam,
Mam kilka pytań odnośnie dmuchawy, mianowicie:
Mam zepsutą dmuchawę i potrzebuję nowej kilka osób nastraszyło mnie, że ważny jest jakiś nr. serii konkretny model i to pojawia się pytanie. Na prawdę jest to jakaś konkretna seria?(brzmi absurdalnie ale wszystko jest możliwe Smile)
Był bym wdzięczny jeśli ktoś wie jaką tą dmuchawę muszę kupić. (Clio 2 1998r 1,4).
Chodzi mi o zwykłą dmuchawę , wiem już jak się do niej dostać ale nie wiem jaką kupić, a niestety dokopanie się do niej trochę trwa i dlatego wolę najpierw kupić i za jednym zamachem zrobić. A nie wyjmować sprawdzić i dopiero wtedy latać i kupić.
Z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Clio »

Opinie o samochodach Renault Clio - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne


RenaultCaptur

44 900

2014r.

105 000 km

wielkopolskie

RenaultScenic

22 400

2013r.

234 000 km

podkarpackie

RenaultTalisman

58 900

2019r.

111 000 km

mazowieckie

RenaultKangoo

14 800

2007r.

167 000 km

mazowieckie

RenaultArkana

88 888

2023r.

20 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System