Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matgiver

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 460
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ropczyce
Posiadane auto: ClioI 1.4i +lpg, Vel Satis 2.0T
Piwa: 4/0
Wysłany: Wto 02 Gru 2008, 01:01
Temat postu:

Re: ( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Weź sobie zwykly drut i przepchnij przez wylot powtrza. Clio I nie ma filtra kabinowego i wciąga wszelkie liscie itd.

Nie piszę o pionowych kółkach-pokrętlach przy wylotach do regulacji przeplywu powietrza bo rozumiem że wiesz doskonale jak z nich korzystać i sprawdziłeś czy dzialaja prawidło....??
Powrót do góry
gadu-gadu
tigerbluetigerblue

Czytelnik



Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Londyn ,Bialystok
Posiadane auto: Clio,1,2/ 1993
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 13 Gru 2008, 17:54
Temat postu:

dmucha ale nie grzeje


1. dmuchawa nie dziala na 3 ale dziala na 1 i 2 jezeli to nie jest duzo roboty to moze ktos zasugeruje jak to rozgryzc.
2.teraz co wazniejsze.zima idzie a grzac nie grzeje.jest minimalna roznica jak przekrece z niebieskiego na czerwone ale przy 90 stopniach silnika to w aucie jest lodowka.wieje na letnio nawet po godzinie jazdy.nowy termostat wiec to nie to.
kupilem "kreta" do systemow chlodzenia i chce przeczyscic ale nie wiem czy mi nie zezre mojej 15 letniej instalacji.no i najwazniejssze nie moge znalezc zaforu do spuszczenia wody.wiec narazie nie wsypuje tego swinstwa. a kocham moja swinke i jest lepsza i mniej zawodna od jej 10 lat mlodszych poprzednikow z dwa razy wiekszymi silnikami.
A na powaznie nie wiem czy oczyszczenie systemu cos da.moze jakies sugestie.wszystko pod maska jest gorace rury z woda silnik nawet wiatrak i Don Kichote dzialaja a do srodka nic tylko letnim wieje.szkoda jajek, moga zima odmarznac.HEEEEEEELP.
Powrót do góry
adam62b22

Czytelnik



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): gorzów
Posiadane auto: renault clio 1.2 '93
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 14 Gru 2008, 23:37
Temat postu:

Re: ( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Ja miałem ostatniej zimy podobnie - cały czas zimno. Fakt, że długo się nagrzewa powietrze, ale po mniej więcej kwadransie jazdy już powinieneś coś czuć. U mnie okazało się, że mam pompę wodną walniętą i przez niski poziom płynu chłodzącego nie włączał się w ogóle termostat.
Powrót do góry
gadu-gadu
adamszuniewicz

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4

Posiadane auto: renault cio 1,4 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 19 Gru 2008, 20:31
Temat postu:

powietrze nie leci z nawiewu


Witam
Na 4 biegu para z szyb jest odparowywana w najmniej 15 minut.Czy to jest normalne??Nawiew działa na każdym biegu,nagrzewa się normalnie i z tym nie ma problemu.Problem jak wspomniałem jest z czasem jaki jest potrzebny na odparowanie.Jak zauważyłem na 4-ce prawie w ogóle nie leci powietrze z tej dmuchawy na frontową szybę,i najpierw idzie środek potem reszta(znaczy takim łukiem oczywiście:D).
Auto jest z 2000 lub 2001 roku,nie pamiętam bo to mojej dziewczyny,pojemność 1,4 benzyna.Bardzo was proszę o pomoc w tej sprawie,bo nie chce aby spowodowała wypadek uparta baba.(bo mimo usilnych próśb jeżdzi na zaparowanych:/ i ostatnio o zgrozo prawie nie zauważyła przechodnia na trasie:/) Za pomoc z góry dziękuję.
Powrót do góry
adamszuniewicz

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4

Posiadane auto: renault cio 1,4 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 23 Gru 2008, 15:49
Temat postu:

hm


nikt nie wie co to może być?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 23 Gru 2008, 15:49
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
matgiver

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 460
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ropczyce
Posiadane auto: ClioI 1.4i +lpg, Vel Satis 2.0T
Piwa: 4/0
Wysłany: Wto 23 Gru 2008, 20:19
Temat postu:

Re: ( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Wiec tak: mogła wypiąć się linka sterującą kierunkiem powietrza; możesz mieć przypchany filtr kabinowy; może być niski poziom płynu chłodzącego i nagrzewnica szybko traci temperaturę. Nic innego mi do głowy nie przychodzi.
Powrót do góry
gadu-gadu
adamszuniewicz

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4

Posiadane auto: renault cio 1,4 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 23 Gru 2008, 22:41
Temat postu:

aha


Aha git,sprawdzę na bank tylko powiedz jak możesz gdzie tą linkę znajde to jakoś się tam dokopięSmile
Powrót do góry
matgiver

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 460
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ropczyce
Posiadane auto: ClioI 1.4i +lpg, Vel Satis 2.0T
Piwa: 4/0
Wysłany: Sro 24 Gru 2008, 13:47
Temat postu:

Re: ( Renault Clio ) nadmuch powietrza


Żeby dostać się do przełączników musisz podważyć i wysunąć całą tą płytke z pokrętłami. Ona jest wciśnięta w konsole. I wtedy będziesz miał wszystko na wierzchu Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
Kros

Czytelnik



Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Clio 2 1998r. 1,4
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Sty 2009, 18:41
Temat postu:

Dmuchawa Clio 2, model


Witam,
Mam kilka pytań odnośnie dmuchawy, mianowicie:
Mam zepsutą dmuchawę i potrzebuję nowej kilka osób nastraszyło mnie, że ważny jest jakiś nr. serii konkretny model i to pojawia się pytanie. Na prawdę jest to jakaś konkretna seria?(brzmi absurdalnie ale wszystko jest możliwe Smile)
Był bym wdzięczny jeśli ktoś wie jaką tą dmuchawę muszę kupić. (Clio 2 1998r 1,4).
Chodzi mi o zwykłą dmuchawę , wiem już jak się do niej dostać ale nie wiem jaką kupić, a niestety dokopanie się do niej trochę trwa i dlatego wolę najpierw kupić i za jednym zamachem zrobić. A nie wyjmować sprawdzić i dopiero wtedy latać i kupić.
Z góry dziękuję za pomoc.
Powrót do góry
gadu-gadu komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Clio »

Opinie o samochodach Renault Clio - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne


RenaultScenic

9 990

2002r.

170 149 km

pomorskie

RenaultMegane

9 000

2009r.

195 000 km

lubelskie

RenaultEspace

59 999

2016r.

199 000 km

pomorskie

RenaultClio

39 900

2018r.

135 475 km

warmińsko-mazurskie

RenaultArkana

94 900

2021r.

64 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System