Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Scenic ) Brak mocy, spalona deska rozdzielcza, niedziałający ręczny..



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasedo

Czytelnik



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: Renault Scenic II 1.9 DCI 2003
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Sty 2017, 20:42
Temat postu:

Brak mocy, spalona deska rozdzielcza, niedziałający ręczny..


Witajcie. kupiłam Scenica II dwa lata temu....okazało się, że padł ręczny...do tej pory nie działa, potem padła klima Crying or Very sad ale bez tego dało się jeździć. Pokochałam to autko. Niestety w marcu 2015..kolejna katastrofa...przekręcone panewki...regeneracja silnika....(-3000,00)a od listopada...fatum....w trakcie jazdy spadek mocno, początkowo niewielki, potem coraz gorzej (pierwsza wizyta u mechanika: wymiana wtrysków paliwa, czujnika ERG, świec...po odbiorze ledwo dojechałam do domu...było gorzej niż przed Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , wizyta nr 2...czyszczenie koło turbiny....sytuacja ta sama Evil or Very Mad wizyta 3...pęknięty przewód...auto jęździ, ale to nie to auto co wcześniej....nadal ma spadki niewielkie mocy w trakcie jazdy, szczególnie po odpaleniu..trzeba odczekać, przygazować aż złapie powera i dopiero można ruszyć dalej. (-1600)Niestety to nie wszystko....chyba spaliła się cała deska rozdzielcza, bo jest czarno tylko pika....nie działa kierownica wielofunkcyjna, nie zamykają się drzwi, nie gasną światla w środku ( więc na noc muszę odłączać aku)
Mam dość...wiem poradzicie mi go zezłomować, ale nie stać mnie na nowe auto. a ponadto już tyle w niego wsadziłąm, ze bd nim teraz do śmierci musiała jeździć Evil or Very Mad byleby tylko jeździł...
Powrót do góry
marekwodniak

Auto Maniak



Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 659
Skąd jesteś (miejscowość / region): Brzeszcze
Posiadane auto: Reno Clio 3 oraz Fluence 1,6 16 V
Piwa: 29/27
Wysłany: Sro 25 Sty 2017, 11:29
Temat postu:

Brak mocy


Poszukaj w swojej okolicy mechanika co robi i ma pojęcie o Renówkach .Możesz mieć zalany uszkodzony moduł od tych rzeczy .Kumaty mechanik w miarę szybko i za rozsądne pieniądze Ci to naprawi.Moduł kosztuje 30-100 zł wystukaj w alegro moduł komfortu renault Scenic to znajdziesz .Potem tylko podmiana.
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Scenic »

Opinie o samochodach Renault Scenic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Scenic ) Oceń swoje auto


RenaultTalisman

125 990

2020r.

19 000 km

śląskie

RenaultCaptur

57 997

2017r.

35 000 km

pomorskie

RenaultScenic

28 900

2013r.

198 000 km

wielkopolskie

RenaultLaguna

19 999

2008r.

191 297 km

świętokrzyskie

RenaultGrand Espace

23 900

2010r.

220 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System