Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Kadjar ) Rlink2 i mapy - aktualizacja


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Kadjar ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawi

Stały Bywalec



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 215
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Renault Kadjar 1,2 TCE Intense
Piwa: 3/1
Wysłany: Czw 11 Kwi 2019, 15:44
Temat postu:

Re: ( Renault Kadjar ) Rlink2 i mapy - aktualizacja


Nie chce mi się wierzyć, ze mając auto z 2018 r miałeś rlinka z softem 2.2. Tym bardziej nie chce mi się wierzyć, ze aso zrobiło ci aktualizację z 2.2 do 3.3. Podaj który to serwis.
Powrót do góry
marcef

Czytelnik



Dołączył: 29 Mar 2019
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Myszków
Posiadane auto: Kadjar 1.5 EDC 2018
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 11 Kwi 2019, 19:24
Temat postu:

kadjar ver 2.2


niemożliwe ? a jednak ... haha . nie będę udowadniał ze jestem wielbłądem, pisze to co miałem i co mnie spotkało. serwis to Tandem w Będzinie auto jest na gwarancji i soft jak najbardziej podlega uaktualnieniu, natomiast za uaktualnienie map trzeba zapłacić w serwisie bo to usługa, ale można sobie mapy uaktualnić samemu na MyRenault - oczywiście jeśli mamy jeszcze hmmm jak to nazwać ? gwarancję? subskrypcję? u mnie gwarancja na auto to 2 lata a na navigację 3 lata i tom tom traffic tez 3 lata
Dzwoniłem dziś do Renault Polska na infolinie techniczną i powiedzieli ze
- mirror link nie działa bo to nie mirror link tylko SMARTFON MIRROR. taka okrojona wersja mirrora bez transmisji video . NIe da się puścic youtube na monitor.
- Pliki video to odtwarza tylko podstawowe np. avi lub mp4 i z pendriva a nie z telefonu ani z dysku przenośnego. Na pewno nie pójdą mkv ani h264 kodowane.
- Android Auto działa przez bluetootha ale bez map gogle więc lipa bo po co mi AA bez googlea. Dopiero po podłączeniu kalblem działają mapy gogle na monitorze. Dopiero kolejna generacja R Linka będzie miała gogle już bez kabla tylko blootem.
- Niebawem za kilka tygodni ma się pojawić aktualizacja map do Kajtków. Bo co roku są wypuszczane aktualizacje przed świętami i wakacjami - więc już niedługo. Wersja map 12.2017 jest na chwilę obecną najświeższa.

Oczywiście info powyższe dotyczy fabrycznej wersji softu a nie modyfikowanych bo gdzies czytałem ze są magicy co sobie radzą i potrafią zapodać mirrora właściwego żeby np. youtka oglądac i to w trakcie jazdy. Jak coś popchnę do przodu w tym temacie i mi zadziała to oczywiście się pochwalę tutaj co i jak
Powrót do góry
pawi

Stały Bywalec



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 215
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Renault Kadjar 1,2 TCE Intense
Piwa: 3/1
Wysłany: Pią 12 Kwi 2019, 12:26
Temat postu:

Re: ( Renault Kadjar ) Rlink2 i mapy - aktualizacja


To chyba jedyne ASO w kraju , które zrobiło ci aktualizację z 2.2. na wyższą 3.3. Swojego czasu obdzwoniłem kilka serwisów bedąc najpierw w swoim i wszyscy , że nie ma takiej możliwości. Podobne zdanie ma dział multimediów z RP. Jeżeli to ci ktoś zrobił to pewnie na zasadzie, którą opisują użytkownicy Megane 4 korzystając z oprogramowania pobranego z francuskiej, czy włoskiej strony. Swoją drogą byłem przekonany , że roczniki 2018 mają fabrycznie 3,3, a z końcówki roku 7...
Powrót do góry
matek23

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Renault Kadjar Runmageddon 1,2
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 23 Lip 2019, 23:01
Temat postu:

Re: ( Renault Kadjar ) Rlink2 i mapy - aktualizacja


Bo oczywiście tak jest. We wszystkich wersjach rocznika 2018 była instalowana wersja 3.3 a końcówka roku wer.7.
Aby oglądać YT czy FB na ekranie Kadjara nie trzeba grzebać w samochodzie tylko w telefonie, więc jeśli jest wersja 3.3 czyli możliwość współpracy z AA to można to wykonać.
Powrót do góry
pawi

Stały Bywalec



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 215
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Renault Kadjar 1,2 TCE Intense
Piwa: 3/1
Wysłany: Sro 24 Lip 2019, 08:11
Temat postu:

Re: ( Renault Kadjar ) Rlink2 i mapy - aktualizacja


Ja mam już wersję 7...i nie mam możliwości współpracy z AA. Trzeba by pogrzebać w radiu i rlinku żeby AA uaktywnić
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 24 Lip 2019, 08:11
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Kadjar-ABC

Dyskutant



Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 78
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Kadjar 1,2 TCE Night&Day
Piwa: 0/1
Wysłany: Sro 24 Lip 2019, 18:32
Temat postu:

Re: ( Renault Kadjar ) Rlink2 i mapy - aktualizacja


Do użytkowników wersji 3.3: Ostatnio była jakaś aktualizacja o wielkości 3 MB. Czy ktoś wie, czego ona dotyczy?
Powrót do góry
MyNameIsNobody

Dyskutant



Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 77
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie
Posiadane auto: Renault Kadjar 1.5 dCi
Piwa: 3/5
Wysłany: Czw 25 Lip 2019, 06:35
Temat postu:

Re: ( Renault Kadjar ) Rlink2 i mapy - aktualizacja


Wyglądu R-Link Store.
Powrót do góry
matek23

Debiutant



Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Renault Kadjar Runmageddon 1,2
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 25 Lip 2019, 18:48
Temat postu:

Re: ( Renault Kadjar ) Rlink2 i mapy - aktualizacja


Nie mam pojęcia. W czasie jazdy otrzymałem komunikat, że jest aktualizacja r-linka. Zaakceptowałem aktualizował kilka minut i komunikat, że zakończyło. Nie widzę żadnej różnicy, więc nie wiem co zaktualizowało. Na szczęście na razie wszystko działa czyli że nie popsuło...
Powrót do góry
duży998

Czytelnik



Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Strzelce Krajeńskie
Posiadane auto: Renault Kadjar 1,5 dci 2016
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 10 Mar 2020, 20:47
Temat postu:

R-Link


Mam problem z R-link w moim samochodzie Renault Kadjar. W samochodzie został zainstalowany soft+mapa europy (pirat). Obecnie nabyłem oryginalne mapy europy w Renault (mamy działają). Problem polega na długim uruchomieniu się R-lin, dopiero po kilku minutach zaczyna działać radio i kamera cofania, wersja oprogramowania 2.2.19.300 wersja oprogramowania startowego 4711. Serwis nie umiał mi pomóc.
Powrót do góry
pawi

Stały Bywalec



Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 215
Skąd jesteś (miejscowość / region): Płock
Posiadane auto: Renault Kadjar 1,2 TCE Intense
Piwa: 3/1
Wysłany: Wto 10 Mar 2020, 21:40
Temat postu:

Re: ( Renault Kadjar ) Rlink2 i mapy - aktualizacja


Są jak [cenzura] od srania, żeby Ci pomóc. Gorzej jak auto oo gwarancji. Myślę, że powodem może być ten pirat. Niech Ci przeinstalują soft. Obecnie z uwagi że padały radia mają zakaz podwyższania softu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Kadjar ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Kadjar ) Porady, problemy techniczne


RenaultMegane

43 900

2018r.

115 000 km

mazowieckie

RenaultMegane

62 900

2019r.

117 000 km

śląskie

RenaultTrafic

32 499

2005r.

266 000 km

warmińsko-mazurskie

RenaultKangoo

45 777

2015r.

93 000 km

pomorskie

RenaultGrand Scenic

53 900

2017r.

134 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System