Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Clio ) Problem z automatem/elektryką



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlinaR

Czytelnik



Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Chełm
Posiadane auto: Renault Clio II 1.6 automat
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 22 Sty 2018, 17:28
Temat postu:

Problem z automatem/elektryką


Witajcie,
Potrzebuje kogoś kto jest w stanie rozwiązać problem z moim autem. Posiadam Clio II z silnikiem 1.6 benzyna w automacie. Problem który dotknął moje auto jest nastepujacy: od pewnego czasu pojawiała się kontrolka jakby wykres serca, nie wiem jak inaczej ją opisać. W momencie zapalania się ten kontrolki czuć szarpnięcie samochodem a skrzynia przechodzi w dziwny tryb (jakby połowy mocy), ciągnie powyżej 3 tyś obrotów do zmiany biegu, przy zatrzymaniu podczas ruszania, rusza jakby z dwójki, nie wrzuca ostatniego biegu mimo prędkości i wysokich obrotów. Ostatnio zaczął również gasnąć na biegu "P" i pojawił się problem z odpalaniem samochodu kiedy silnik jest nagrzany. Generalnie wszystkie problemy zaczynają się w momencie gdy temperatura osiągnie jakieś 75^C. Wiem co powinnam zrobić - pojechać do mechanika... no i byłam, u dwóch. Obaj zgodnie twierdzą że po diagnostyce komputerowej auto nie wykazuje błędów. Nie wiem już co robić bo autem poruszać się nie mogę a jest mi potrzebne. Ktoś zasugerował mi wymianę cewki zapłonowej ale ta była wymieniana niespełna rok temu. Zaznaczę jeszcze że mniej więcej wiem co w samochodzie do czego więc nie traktujcie mnie jak typowej blondynki Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Clio »

Opinie o samochodach Renault Clio - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne


RenaultArkana

88 888

2023r.

20 000 km

lubelskie

RenaultClio

11 990

2010r.

175 000 km

wielkopolskie

RenaultEspace

26 900

2007r.

224 000 km

śląskie

RenaultKangoo

20 950

2013r.

270 000 km

lubelskie

RenaultZoe

94 990

2022r.

17 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System