Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Megane ) Megane 3 - wtrysk paliwa



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Megane ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grodzianiak

Czytelnik



Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tłuszcz

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 07 Sie 2018, 22:12
Temat postu:

Megane 3 - wtrysk paliwa


Witam,
szukam pomocy z autkiem. Już mi opadają ręce. Kupiłem jakiś czas temu megi, po jakimś czasie zaczął się problem. Przy mocnym dodawaniu gazu gdzies przy 4tys obrotów wyskakiwał błąd skontroluj układ wtrysku paliwa i skontroluj esp, samochód tracił moc, przepustnica przełączała się w tryb awaryjny. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu, autko śmigało elegancko. Po czasie zaczęło się robić tak nawet przy normalnej jeździe - 2,5tys obrotów i błąd. Pojechałem w końcu do elektromechanika komputer wykazał błąd przepustnicy. Dodam, że przepustnica jest nowa, mechanik obstawiał pedał gazu, zostawiłem auto, okazało się, że pedał gazu jest ok, stwierdził, że jego zdaniem jest problem z komputerem i prawdopodobnie będzie trzeba go wymienić. Pogrzebał pogrzebał, stwierdził, że jest problem z jakąś płytka co steruje przepustnica? oddał ją do znajomego elektronika żeby w niej pogrzebał, zamontowana jest znowu w aucie i miesiąc było dobrze, auto szło jak burza - do dziś. Wyprzedzałem motor 5tys obrotów auto straciło moc, wyrzuciło wyżej wspominany błąd. Pałowałem jeszcze dziś auto kilka razy, póki co więcej błąd nie wystąpił. Mechanik jest na długim urlopie, tak, że nie ma szans, żeby do niego podjechać, aczkolwiek mówił, że jak będzie to dalej się działo to jego zdaniem komputer do wymiany.

Panowie, pytanie, co to kur** może być? Nie mam już siły do tego samochodu. Może to jakaś głupota, którą po prostu przeoczył majster? Pomóżcie bo mnie coś trafi..

Pacjent:
Megane 3
2009r
2.0 tce 180km
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Megane ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Megane »

Opinie o samochodach Renault Megane - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Megane ) Porady, problemy techniczne


RenaultScenic

22 400

2013r.

234 000 km

podkarpackie

RenaultMegane

16 900

2011r.

257 932 km

łódzkie

RenaultCaptur

55 900

2019r.

15 000 km

wielkopolskie

RenaultTwingo

13 900

2008r.

129 000 km

małopolskie

RenaultLaguna

14 800

2009r.

280 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System