Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Clio ) Problem z rozdzieleniem powietrza



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maras271086

Czytelnik



Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): śląsk
Posiadane auto: Clio II Ph II 2002
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Mar 2020, 18:10
Temat postu:

Problem z rozdzieleniem powietrza


Witam.
Przeszukałem całe forum (widać nie skutecznie) i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Wiąże się on z niemożnością przestawienia rozdzielnika powietrza poprzez pokrętło. Wyjąłem panel klimatyzacji (zwykła klima nie Climatronic) i sprawdziłem linki idące do niego. Sprawne. Chodzą w całym zakresie. Zajrzałem z boku przy schowku pasażera i widzę, że linka od ciepło/zimno chodzi bez zarzuty, natomiast linka z rozdzielnika powietrza chce iść ale ten plastikowy element do którego jest zaczepiona stoi sztywno. Odpiąłem od niego linkę i pokrętło rozdziału powietrza chodzi w całym zakresie bez zarzutu.
Moje pytanie brzmi czy ktoś potrafi mi powiedzieć jaka może być przyczyna, że z zamontowaną linką nie da się przestawić ustawienia nadmuchu? Spotkał się ktoś z tym? Może ktoś ma zdjęcia z takiej naprawy albo przynajmniej jak względem siebie powinny by ustawione te zębatki? Kombinowałem już na wszystkie sposoby i naprawdę nie wiem już co mam zrobić. W Sam Naprawiam nie znalazłem w ogóle o tym mowy.
Bardzo proszę o pomoc. Clio jest moim pierwszym Renault i jestem z niego zadowolony ale dwa dni po zakupie takie coś i człowiek ma już problemy.

Renault Clio II ph II 2002
Powrót do góry
grigor1976

Stały Bywalec



Dołączył: 21 Kwi 2019
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): mazowsze
Posiadane auto: clio II
Piwa: 8/0
Wysłany: Sro 11 Mar 2020, 14:29
Temat postu:

Re: ( Renault Clio ) Problem z rozdzieleniem powietrza


Skoro linka pracuje luźno i dźwigienka nastawnika też działa bez oporu a razem nie chce się kręcić to ... znaczy ,że linkę ktoś zapiął odwrotnie nie od tej strony co trzeba (!) i ciągnie w pozycji "zamknięte" .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Clio »

Opinie o samochodach Renault Clio - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Clio ) Porady, problemy techniczne


RenaultClio

42 900

2019r.

79 000 km

mazowieckie

RenaultCaptur

45 900

2014r.

49 535 km

śląskie

RenaultTalisman

68 900

2019r.

75 000 km

mazowieckie

RenaultMegane

55 900

2020r.

98 000 km

mazowieckie

RenaultKadjar

94 900

2021r.

32 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System