Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gembal

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 624
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁUPSK
Posiadane auto: RENAULT SCENIC 1,9 dci 2000
Piwa: 13/19
Wysłany: Pią 06 Mar 2009, 01:41
Temat postu:

uchwyt do holowania


może ktoś z Kolegów mógłby mi poradzić gdzie mogę kupić ten specjalny wkręcany >może ktoś z Kolegów mógłby mi poradzić gdzie mogę kupić ten specjalny wkręcany uchwyt służący do holowania. niestety kiedy kupowałem auto niebyło tego drobiazgu. jeszcze nie był mi potrzebny ale w razie czego chciałbym mieć. w sklepach jest problem, a może ma ktoś do odsprzedania. pozdrowionka < służący do >może ktoś z Kolegów mógłby mi poradzić gdzie mogę kupić ten specjalny wkręcany uchwyt służący do holowania. niestety kiedy kupowałem auto niebyło tego drobiazgu. jeszcze nie był mi potrzebny ale w razie czego chciałbym mieć. w sklepach jest problem, a może ma ktoś do odsprzedania. pozdrowionka <. niestety kiedy kupowałem auto niebyło tego drobiazgu. jeszcze nie był mi potrzebny ale w razie czego chciałbym mieć. w sklepach jest problem, a może ma ktoś do odsprzedania. pozdrowionka Wink
Powrót do góry
góral73

Auto Maniak



Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 693
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolska
Posiadane auto: 508 sedan 2012 2,0 HDI 163KM
Piwa: 74/3
Wysłany: Pią 06 Mar 2009, 09:07
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


Witam
Sprawdz na allegro, gdzieś widziałem . Laughing
Pozdrawiam
Powrót do góry
gembal

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 624
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁUPSK
Posiadane auto: RENAULT SCENIC 1,9 dci 2000
Piwa: 13/19
Wysłany: Pią 06 Mar 2009, 22:46
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


dzięki Kolego. faktycznie znalazłem i to dość tanio. już kiedyś szukałem w allegro, ale słowotworzenie Polaków jest nieograniczone, więc jeśli niewiesz jak się coś fachowo nazywa a chcesz to sprzedać to kombinujesz i wpisujesz np. ''hak do >dzięki Kolego. faktycznie znalazłem i to dość tanio. już kiedyś szukałem w allegro, ale słowotworzenie Polaków jest nieograniczone, więc jeśli niewiesz jak się coś fachowo nazywa a chcesz to sprzedać to kombinujesz i wpisujesz np. ''hak do holowania'', który za cholerę haka nie przypomina. pozdro <'', który za cholerę haka nie przypomina. pozdro Smile
Powrót do góry
aksidraksi

Debiutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 19

Posiadane auto: renault, scenic lift, 1,6, 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 07 Mar 2009, 22:09
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


kolego a w którym miejscy masz w scenicu ten otworek do wkrecania tego zaczepu ?
_________________
AKSIDRAKSI
Powrót do góry
gembal

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 624
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁUPSK
Posiadane auto: RENAULT SCENIC 1,9 dci 2000
Piwa: 13/19
Wysłany: Sob 07 Mar 2009, 22:38
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


jutro dokładnie sprawdze to dam znać. z przodu jest to otwór w zderzaku ale dość głęboko się wkręca więc na pierwszy rzut oka nie widać. w każdym razie sprawdzę to dokładnie opiszę jeśli Cię to interesuje.
jak kupowałem steńkę od pośrednika to stwierdził że zestawu;lewarek ,klucz, hak wogóle niebyło, ale mam wrażenie że gdzieś to przehandlował, najlepsze jaja były gdy podjechałem na wulkanizacje żeby sprawdzić ciśnienie w laczkach. okazało się że na zapasie mam 13-tkę od golfa !!!! normalne bydło.
wracając do mojego tematu. cały zestaw razem z tym uchem kupiłem dziś na allegro za 90 zł i to praktycznie nówcia. samo ucho można kupić za 30-40 zł. pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 07 Mar 2009, 22:38
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
gembal

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 624
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁUPSK
Posiadane auto: RENAULT SCENIC 1,9 dci 2000
Piwa: 13/19
Wysłany: Nie 08 Mar 2009, 09:10
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


do AKSIDRAKSI.
kolego, zgodnie z tym co jest w instrukcji i zresztą sam sprawdziłem:
-z przodu, stojąc przodem do auta otwór na ucho znajduje się wgrillu przedniego zderzaka po lewej stronie od tablicy rej.
-z tyłu stojąc przodem do auta po prawej stronie pod komorą koła zapasowego. pozdrowionka
Powrót do góry
aksidraksi

Debiutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 19

Posiadane auto: renault, scenic lift, 1,6, 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Mar 2009, 22:26
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


a czy to ucho pasuje do tyłu i przodu czy sa dwa inne?? i jaką mają długość?
_________________
AKSIDRAKSI
Powrót do góry
gembal

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 624
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁUPSK
Posiadane auto: RENAULT SCENIC 1,9 dci 2000
Piwa: 13/19
Wysłany: Nie 08 Mar 2009, 22:48
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


to samo''ucho'' pasuje na przód i tył. niewiem jaką ma długość bo ze zdjęcia trudno dokładnie określić. ja kupiłem na allegro w sobote więc ok śr-czw. powinienem mieć to obadam. dokładnie jest pokazane w instrukcji obsługi, a jeśli nie posiadasz to podaję num. aukcji allegro, gdzie można je kupić za 39 + przesyłka 565701991. pozdrowionka
Smile
ja kupiłem to 551231581
Powrót do góry
aksidraksi

Debiutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 19

Posiadane auto: renault, scenic lift, 1,6, 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 09 Mar 2009, 23:51
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


wiesz ja w pracy mam kilka tokarek i spawarek wiec sobie coś takiego zrobie tylko może byc jeden problem niewiem czy w tych uszkach nie ma odwrotnrgo gwintuale coś poradze i serdecznie bym był wdzieczny za podanie wymiarów pozdrawiam
_________________
AKSIDRAKSI
Powrót do góry
gembal

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 624
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁUPSK
Posiadane auto: RENAULT SCENIC 1,9 dci 2000
Piwa: 13/19
Wysłany: Wto 10 Mar 2009, 00:06
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


masz to u mnie przyjacielu jak tylko dostanę przesyłkę. widzę że i Tobie wykroili to z autka. w sumie [cenzura]ółka, ale bez tego może być kłopot. jak już będę miał w garści to i gwint sprawdzę .pozdrawiam Wink
Powrót do góry
aksidraksi

Debiutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 19

Posiadane auto: renault, scenic lift, 1,6, 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Mar 2009, 18:24
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


moja renia była skrojone zw wszystkiego co mozna było łącznie z solniczkami do reflektorów i wszystkimi głośnikami więć nawet bym nie smiał pomyśleć o uchwycie do >moja renia była skrojone zw wszystkiego co mozna było łącznie z solniczkami do reflektorów i wszystkimi głośnikami więć nawet bym nie smiał pomyśleć o uchwycie do holowania:)<:)
_________________
AKSIDRAKSI
Powrót do góry
gembal

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 624
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁUPSK
Posiadane auto: RENAULT SCENIC 1,9 dci 2000
Piwa: 13/19
Wysłany: Sro 11 Mar 2009, 22:26
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


USZANOWANKO AKSIDRAKSI. zgodnie z obietnicą spróbuję opisać ten >USZANOWANKO AKSIDRAKSI. zgodnie z obietnicą spróbuję opisać ten uchwyt, który właśnie do mnie dotarł. swoją drogą myślałem że jest troche mniejszy.
-długość całego uchwytu(rdzeń razem z uchem)=225mm
-długość rdzenia=175mm
-średnica ucha ok 56-57mm
-grubość pręta z którego wykonano ucho 10mm
-grubość pręta rdzenia 16mm
-średnica gwintu 14mm
-długość części nagwintowanej ok 30mm
gwint wkręca się ''normalnie'' czyli w prawo.jeśli chodzi o gwint to powinieneś sprawdzić (może przy pomocy śruby) jak będzie się wkręcać, ponieważ na tym uchwycie zwoje gwintu przypominają ścięty stożek, po prostu nie są ostre. myślę ze jeśli masz dostęp do sprzętu to dasz rade.
nawiasem mówiąc to BYDŁO sprzedawć okrojone auta. niemożliwie wnerwiającym jest fakt że kupujesz samochód a potem to co było wnim w środku stoi w allegro. jak kupowałem od pośrednika to się wypierał ze Helmut powyciągał....ciekawe na kiego wała mu kawał drutu z uchem zwłaszcza że pozostawił szereg innych zabawek w schowkach np. pod tylnymi fotelami.pozdrawiam serdecznie i służę pomocą<
, który właśnie do mnie dotarł. swoją drogą myślałem że jest troche mniejszy.
-długość całego uchwytu(rdzeń razem z uchem)=225mm
-długość rdzenia=175mm
-średnica ucha ok 56-57mm
-grubość pręta z którego wykonano ucho 10mm
-grubość pręta rdzenia 16mm
-średnica gwintu 14mm
-długość części nagwintowanej ok 30mm
gwint wkręca się ''normalnie'' czyli w prawo.jeśli chodzi o gwint to powinieneś sprawdzić (może przy pomocy śruby) jak będzie się wkręcać, ponieważ na tym uchwycie zwoje gwintu przypominają ścięty stożek, po prostu nie są ostre. myślę ze jeśli masz dostęp do sprzętu to dasz rade.
nawiasem mówiąc to BYDŁO sprzedawć okrojone auta. niemożliwie wnerwiającym jest fakt że kupujesz samochód a potem to co było wnim w środku stoi w allegro. jak kupowałem od pośrednika to się wypierał ze Helmut powyciągał....ciekawe na kiego wała mu kawał drutu z uchem zwłaszcza że pozostawił szereg innych zabawek w schowkach np. pod tylnymi fotelami.pozdrawiam serdecznie i służę pomocą
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
aksidraksi

Debiutant



Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 19

Posiadane auto: renault, scenic lift, 1,6, 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 11 Mar 2009, 23:08
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


gembal wielkie dzieki jutro zlece chłopaka zeby działali i zrobnili mi ten >gembal wielkie dzieki jutro zlece chłopaka zeby działali i zrobnili mi ten uchwyt gdybys potrzebował co kolwiek do wytoczenia badz szukał rady to wal jak w dym pozdrawiam AKSIDRAKSI:)< gdybys potrzebował co kolwiek do wytoczenia badz szukał rady to wal jak w dym pozdrawiam AKSIDRAKSI:)
_________________
AKSIDRAKSI
Powrót do góry
gembal

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 624
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁUPSK
Posiadane auto: RENAULT SCENIC 1,9 dci 2000
Piwa: 13/19
Wysłany: Sro 11 Mar 2009, 23:32
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


fajnie że mogłem pomóc. Very Happy
Powrót do góry
sikorex

Czytelnik



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Włocławek
Posiadane auto: scenic 1.9 dti 2002r
Piwa: 0/2
Wysłany: Czw 18 Lut 2010, 16:06
Temat postu:

Re: ( Renault Scenic ) uchwyt do holowania


jaki jest wymiar gwintu w uchu holowniczym ,kolega gembal dużo podał dzięki ale chciałbym poznać dokładnie jakie M gwintu jaki skok
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Scenic »

Opinie o samochodach Renault Scenic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Scenic ) Porady, problemy techniczne


RenaultTalisman

59 800

2017r.

147 000 km

małopolskie

RenaultScenic

28 900

2013r.

198 000 km

wielkopolskie

RenaultClio

75 850

2021r.

15 100 km

wielkopolskie

RenaultTrafic

35 900

2007r.

270 000 km

śląskie

RenaultLaguna

19 999

2008r.

191 297 km

świętokrzyskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System