Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Thalia ) Opinie o Nowej Thalii



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Thalia ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orion200

Czytelnik



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 14 Mar 2009, 08:19
Temat postu:

Opinie o Nowej Thalii


Ja już odebrałem nową Thalie i muszę przyznać że jest naprawde fajna.Wcześniej miałem Thalie z 2005 roku z silnikiem 1,4 8V ale uległa wypadkowi i poszła na straty.Tą zakupiłem w wersji Allinclusive z silnikiem 1,5 DCI 85KM i różnica jest kolosalna.Po pierwsze jest dużo ładniejsza a silnik diesel zachowuje się kapitalnie.Zaraz po wyjeździe z salonu wyjechałem z rodziną 2+1 w góry.Spalanie wyszło 5 L na dotarciu więc mysle że jeszcze troszke spadnie.W mieście(Warszawa)spala ok 6,2-6,5 L.W tej chwili ma przejechane 1100 km.Aha jeszcze jedno jest kolosalna różnica między skrzynią biegów w poprzedniej Thalii a w tej.SB pracuje koncertowy,biegi wchodzą leciutko i płynnie.W porównaniu z poprzednią Thalią w środku wiele się nie zmieniła choć dodatkowe elementy chromu dodają jej blasku.Zestaw Audio działa bardzo dobrze a sterowanie przy kierownicy ułatwia obsługe podczas jazdy.Zawieszenie bardzo dobre nie czuć drgań na kierownicy prowadzi się przyjemnie.Hamulce zmienione w tej wersji są tarcze wentylowane i są zdecydowanie lepsze skuteczniejsze.Miło zaskoczony byłem gdy jechałem powyżej 120 km-140 km na godzine i wogóle nie było słychać silnika co w przypadku diesla nie łatwo osiągnąć a Renault się to udało.Na temat działania klimy nie będe się wypowiadał ponieważ teraz jest okres zimowy i nie miałem mozliwości porządnego sprawdzenia jej działania choć muszę przyznać że jak ustawiłem temp.19 stopni to cały czas w środku było przyjemnie.Fajną sprawą jest włączenie odparowania przedniej szyby ponieważ w ciągu paru sekund zaparowanie minęło.Na temat miejsca w środku można napisać wiele ale prawda jest taka że jak na segment B miejsca jest OK.To tyle narazie.... :-)Więcej info będzie jak przejade więcej kilometrów.
Powrót do góry
jasiuK

Czytelnik



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Krakow
Posiadane auto: Renault Thalia 1,5 DCi/68KM; 2008 (nowa buda)
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 03 Maj 2010, 10:32
Temat postu:

Re: ( Renault Thalia ) Opinie o Nowej Thalii


Witam serdecznie

Jeżdżę tym samym autkiem od roku i potwierdzam słowa w całosci.

pozdrawiam
Powrót do góry
archive_25

Auto Maniak



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 3887

Posiadane auto: Renault
Piwa: 227/87
Wysłany: Pon 03 Maj 2010, 10:41
Temat postu:

Re: ( Renault Thalia ) Opinie o Nowej Thalii


Kolego Orion:
Opinia o Thalii ok. Przesuwam temat do działu <Ocen swoje auto> , bo tam powinien być.

Uzupełnij profil [silnik, rocznik, wersja, itd] żeby nie pisac za kazdym razem takich informacji: "zakupiłem w wersji Allinclusive z silnikiem 1,5 DCI 85KM...." w swoich postach.
Wszyscy dowiedzieliby się czym jeździsz.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Thalia ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Thalia »

Opinie o samochodach Renault Thalia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Thalia ) Oceń swoje auto


RenaultMegane

58 900

2020r.

86 000 km

mazowieckie

RenaultMegane

25 900

2012r.

154 580 km

lubelskie

RenaultScenic

19 500

2008r.

184 000 km

śląskie

RenaultEspace

93 990

2017r.

78 000 km

śląskie

RenaultScenic

23 500

2011r.

220 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System