Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) W sprawie forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JanekPolonia

Debiutant



Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 20
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Peugeot 407 SW 2.0 HDi 2007
Piwa: 1/0
Wysłany: Wto 08 Wrz 2009, 15:39
Temat postu:

Do powyższego dodałbym:


1 - JEŚLI NAPRAWDĘ znasz co najmniej dobrą odpowiedź, poradę na zadane pytanie, lub miałeś podobną usterkę - to napisz!
Niektórzy (zapewnie w dobrej wierze) odpowiadają na pytania bardzo okólnikowo, a takie „pisanie” dla samego pisania - nic nie wnosi oprócz zaśmiecania.
2 – STAWIAJĄC PYTANIA – opisz problem w miarę wyczerpująco (lecz nie rozwlekle) wraz z dokładnym zaznaczeniem samochodu (model, pojemność i rodzaj silnika, skrzyni biegów, roku produkcji oraz chociaż orientacyjny przebieg kilometrów).
To pomoże (przede wszystkim fachowcom) właściwiej zdiagnozować daną usterkę, i udzielić porady lub w miarę dobrej odpowiedzi.
Powrót do góry
Jarek 307
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 1111
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdańsk
Posiadane auto: Był: Peugeot 306 1.4 1994r. Jest:Peugeot 307 1.6 16V-gaz 2002r. oraz Peugeot 807 2.2 HDI 2005r.
Piwa: 76/42
Wysłany: Wto 08 Wrz 2009, 22:32
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


Panie Janku wiem że ma Pan sporo wiosen za sobą więc odnoszę się do Pana z wielkim szacunkiem ale ten temat nic nie wnosi do forum ponieważ my moderatorzy walczymy z takimi tematami i postami od dawien dawna. Naprawdę wystarczyłoby tylko przeczytanie regulaminu przez wszystkich i stosowanie się do niego a napewno byłoby o wiele prościej i czytlelniej na forum. Także mam nadzieję że te i inne uwagi przyniosą w końcu sukces. Pozdrawiam MODERATOR.
Powrót do góry
Ralphi

Stały Bywalec



Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 196
Skąd jesteś (miejscowość / region): Podkarpacie/Łódź
Posiadane auto: Stilo 1,9 JTD 2003r Moderator
Piwa: 21/1
Wysłany: Sro 16 Wrz 2009, 16:59
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


Ja ze swojej strony "zdecydowanie" zachęcałbym nowych użytkowników aby pierwszy post zamieścili w odpowiednim do tego dziale: czytaj przywitania a dopiero później decydowali sie na zadanie pytania w odpowiednim do tego dziale. Co jak co, ale dobre obyczaje świetnie działające na innych forach trzeba krzewić...
moim zdaniem jeśli ktoś rejestruje sie i nie zada sobie trudu żeby sie przedstawić i przywitać - chce jedynie rozwiązać swoj problem - bynajmniej nie pomoc komuś innemu... a chyba nie takie jest przesłanie tego forum.
kolejnym argumentem jest to ze takie postępowanie integruje w jakiś sposób użytkowników naszego forum

Pozdrawiam i proszę o przemyślenie.
Powrót do góry
gadu-gadu
archive_26
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
Wysłany: Sob 19 Wrz 2009, 21:28
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


Ja dopisze od siebie. Pal licho w przywitalnię, ale niech czytają regulamin, jeśli tu wchodzą, i go przestrzegają i akceptują zanim zadadzą pytanie, a szczególnie niech korzystają w pierwszej kolejności z wyszukiwarki, która od jakiegoś czasu dość dobrze funkcjonuje. Tego bym sobie życzył.
Moderator - stary szofer.
Powrót do góry
andre7725

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): SZCZECIN
Posiadane auto: TOLEDO 1.9 TDI AHF+ by Tune-up 2000r
Piwa: 9/1
Wysłany: Wto 22 Wrz 2009, 08:53
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


stary szofer napisał:
Ja dopisze od siebie. Pal licho w przywitalnię, ale niech czytają regulamin, jeśli tu wchodzą, i go przestrzegają i akceptują zanim zadadzą pytanie, a szczególnie niech korzystają w pierwszej kolejności z wyszukiwarki, która od jakiegoś czasu dość dobrze funkcjonuje. Tego bym sobie życzył.
Moderator - stary szofer.


Chciałbym dodać od siebie pytanie do moderatorów; Nie wiem jak na innych forach, .auto.com.pl, ale to co ostatnio się dzieje na forum seata to juz woła o pomste do nieba ( moderatorów ). Tematy i zapytania sa dublowane i to nie jeden raz, ( np spadek mocy, podnosniki szyb) , bluzgi też ostatnio się pojawiły, pytania dotyczące jednego problemu sa zakładane równoczesnie w kilku tematach, ogolnie robi sie śmietnik . Czy ktoś wogóle to moderuje?? Czy tematy dublowane nie powinny byc scalane z istniejącymi już? Czy wątki w ktorych są bluzgi nie powinny być usuwane? Wiem, czytałem regulamin , wiem ze moderatorzy nie mogą przeczytać wszystkich wątków, ale jesli takie posty jak ten http://seat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=53311 nie sa moderowane to cos tu jest nie tak. Może każde podforum powinno mieć swojego moderatora??
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 22 Wrz 2009, 08:53
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Sro 23 Wrz 2009, 21:30
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


andre7725 napisał:
stary szofer napisał:
Ja dopisze od siebie. Pal licho w przywitalnię, ale niech czytają regulamin, jeśli tu wchodzą, i go przestrzegają i akceptują zanim zadadzą pytanie, a szczególnie niech korzystają w pierwszej kolejności z wyszukiwarki, która od jakiegoś czasu dość dobrze funkcjonuje. Tego bym sobie życzył.
Moderator - stary szofer.


Chciałbym dodać od siebie pytanie do moderatorów; Nie wiem jak na innych forach, .auto.com.pl, ale to co ostatnio się dzieje na forum seata to juz woła o pomste do nieba ( moderatorów ). Tematy i zapytania sa dublowane i to nie jeden raz, ( np spadek mocy, podnosniki szyb) , bluzgi też ostatnio się pojawiły, pytania dotyczące jednego problemu sa zakładane równoczesnie w kilku tematach, ogolnie robi sie śmietnik . Czy ktoś wogóle to moderuje?? Czy tematy dublowane nie powinny byc scalane z istniejącymi już? Czy wątki w ktorych są bluzgi nie powinny być usuwane? Wiem, czytałem regulamin , wiem ze moderatorzy nie mogą przeczytać wszystkich wątków, ale jesli takie posty jak ten http://seat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=53311 nie sa moderowane to cos tu jest nie tak. Może każde podforum powinno mieć swojego moderatora??


Na Seacie są moderatorzy (2) ,prawdopodobnie nie mają czasu zajrzeć na forum.
Mam nadzieję ,że to sytuacja przejściowa i niebawem poprawi się.

andre7725 poproś o członkostwo w grupie moderatorów Seat . Confused
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
adam-as
Moderator

Junior admin


Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 951
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolnośląskie :-)
Posiadane auto: OMEGA B Kombi 2.0 16V + LPG STAG300 ___J.ADMINISTRATOR___
Piwa: 6/0
Wysłany: Czw 24 Wrz 2009, 00:36
Temat postu:

Re: Do powyższego dodałbym:


JanekPolonia napisał:
1 - JEŚLI NAPRAWDĘ znasz co najmniej dobrą odpowiedź, poradę na zadane pytanie, lub miałeś podobną usterkę - to napisz!
Niektórzy (zapewnie w dobrej wierze) odpowiadają na pytania bardzo okólnikowo, a takie „pisanie” dla samego pisania - nic nie wnosi oprócz zaśmiecania.
2 – STAWIAJĄC PYTANIA – opisz problem w miarę wyczerpująco (lecz nie rozwlekle) wraz z dokładnym zaznaczeniem samochodu (model, pojemność i rodzaj silnika, skrzyni biegów, roku produkcji oraz chociaż orientacyjny przebieg kilometrów).
To pomoże (przede wszystkim fachowcom) właściwiej zdiagnozować daną usterkę, i udzielić porady lub w miarę dobrej odpowiedzi.


Ja uważam, że szczególnie 1 punkt jest warty uwagi i pewnych przemyśleń.
Chcesz pomóc? Pisz tylko wtedy, kiedy masz coś konkretnego do powiedzenia...

Bardzo ładnie JanekPolonia
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
andre7725

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): SZCZECIN
Posiadane auto: TOLEDO 1.9 TDI AHF+ by Tune-up 2000r
Piwa: 9/1
Wysłany: Czw 24 Wrz 2009, 08:37
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


Cytat:

Na Seacie są moderatorzy (2) ,prawdopodobnie nie mają czasu zajrzeć na forum.
Mam nadzieję ,że to sytuacja przejściowa i niebawem poprawi się.

andre7725 poproś o członkostwo w grupie moderatorów Seat . Confused


Też mam taką nadzieje że to tylko przejściowe kłopoty.

Na moderatora nie nadaje się, zbyt mało czasu spędzam na forum ( owszem, są dni że jestem prawie cały czas zalogowany, ale zdarza sie też że i 2 tygodnie nie zaglądam tu z braku czasu). Myśle że są osoby, które bardziej się nadają na to odpowiedzialne stanowisko.
Moje propozycje na moderatorów to; MiroTDI , Radek73 , paweleq , rafficz , gorzki1967
Przepraszam, wyżej wymienionych, że nie zapytałem sie was, i zdaje sobie sprawe że nie każdy może mieć ochote i czas być moderatorem ,ale to są moje propozycje.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
TAIF

Junior admin


Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 6434
Skąd jesteś (miejscowość / region): PolskaPółnocnaTcz.
Posiadane auto: CORSA C 1.2/A170 W168 1.7 Diesel/ YAMAHA 1.2 i 1.7 Honda ST1300
Piwa: 147/249
Wysłany: Nie 27 Wrz 2009, 11:20
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


Faktycznie bywasz sporadycznie na forum ,
MiroTDI już dłuższy czas zajmuje się Seatem .
_________________
Regulamin forum dyskusyjnego.










Tako rzecze Zaratustra:
W piwie siła, w winie mądrość a w wodzie zarazki.
Powrót do góry
andre7725

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): SZCZECIN
Posiadane auto: TOLEDO 1.9 TDI AHF+ by Tune-up 2000r
Piwa: 9/1
Wysłany: Nie 27 Wrz 2009, 20:32
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


TAIF napisał:
Faktycznie bywasz sporadycznie na forum ,
MiroTDI już dłuższy czas zajmuje się Seatem .


No faktycznie nie wiedziałem Embarassed Widze że mamy pięciu moderatorów na seacie..... To dlaczego mamy taki delikatny bałagan??
Powrót do góry
andre7725

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): SZCZECIN
Posiadane auto: TOLEDO 1.9 TDI AHF+ by Tune-up 2000r
Piwa: 9/1
Wysłany: Sro 21 Paź 2009, 18:53
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


Czy któryś z szacownych adminów ,mogłby napisać jakimi narzędziami do porządkowania forum, oprócz kwarantanny, dysponuje moderator??
Jeśli to tajemnica to może być na PW.
Powrót do góry
archive_26
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 3200

Posiadane auto: CC 700 1997r (od nowości) oraz Opel Corsa 1,2 lpg, 2005r.
Piwa: 224/104
Wysłany: Wto 27 Paź 2009, 10:40
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


Odpowiem: moderator może - przesuwać temat do odpowiedniego działu, - może usuwać całkowicie temat i post, - może edytować czyjś post, lub zamieścić w nim uwagę odnośnie przyczyny przeniesienia , usunięcia, czy też zwrócić uwagę o nie przestrzeganiu regulaminu i jego punktów, - może zamknąć i otworzyć zamknięty temat, - może przyklejać tematy. Nie może robić tego w innych działach forum, tylko w przeznaczonym przez administratora. I chyba tyle.
Powrót do góry
andre7725

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 308
Skąd jesteś (miejscowość / region): SZCZECIN
Posiadane auto: TOLEDO 1.9 TDI AHF+ by Tune-up 2000r
Piwa: 9/1
Wysłany: Czw 29 Paź 2009, 10:14
Temat postu:

Re: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) Do powyższego dodałbym:


Dziekuje bardzo za wyczerpującą informacje.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) W sprawie forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Auto.com.pl, www.Auto.pl ) W sprawie forum


RenaultLaguna

14 800

2009r.

280 000 km

pomorskie

RenaultGrand Scenic

73 990

2019r.

81 000 km

śląskie

RenaultLaguna

24 900

2012r.

207 221 km

śląskie

RenaultThalia

7 900

2008r.

92 281 km

śląskie

RenaultMegane

39 900

2016r.

197 000 km

zachodniopomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System