Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Thalia ) Prędkość maksymalna.


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Thalia ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zelazny22

Debiutant



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zabrze
Posiadane auto: Renault, Thalia , 1,4 , 2001|| Seat Cordoba 1.4 1993 || Peugeot 106 1.4 1993
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 14 Paź 2010, 06:06
Temat postu:

Re: ( Renault Thalia ) Prędkość maksymalna.


ja swoja najwiecej na liczniku mialem (szok!) 195km/h
ale jak kolega wyrzej napisał jadac z gpsem widze ze licznik jest przekłamany o 11km/h wiec wychodzi 184km/h
pomijaj fakt że przy tej prędkości samochód już nie "ryczy" a "wyje" i błaga żeby przestać
Powrót do góry
gadu-gadu
Gwardian

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 254
Skąd jesteś (miejscowość / region): Dolny Śląsk
Posiadane auto: thalia dCi 1,5 2004
Piwa: 16/1
Wysłany: Pią 15 Paź 2010, 21:31
Temat postu:

Re: Prędkość maksymalna.


triku88 - thalią 1.4 8v 75km, rocznik 2001, jechał 200km/h!!
Ciekawym który pierwszy dociągnie ponad 200 km/h i jak dlugo jeszczę będziecie się licytować, tymi bzdurami podniecać i jedni drugich podpuszczać?
Na cmentarzach jest pełno takich, ktorzy mieli znacznie mniej na liczniku i z pewnością nie wiele mniej rozumu.
_________________
Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej osób.
Powrót do góry
maRcin_rd

Czytelnik



Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Siedlce
Posiadane auto: Renault Thalia 1.5 dCi 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Paź 2010, 15:17
Temat postu:

Re: ( Renault Thalia ) Prędkość maksymalna.


Tomi6 napisał:
1.5dCi 2004 - 167km/h i nic więcej =(


ja w 5 osób na polskiej autostradzie ciąłem 160 ale by jeszcze poszła szybciej. Wg moich obserwacji wystarczy ze bede jechał pod wiatr to ta max predkosc spadnie mi przynajmniej o15km/h i nawet jak bedzie o połowe mniej załadowany samochód. innym razem jak jechałem tym samym odcinkiem ledwo jechałem jakies 150 i czułem podłoge. Byłem dośc zdziwiony, ale jeczsze bardziej sie zdziwiłem ( a w zasadzie wkurzyłem) jak mi turbiny wyskoczyła ta rura wylotowa z powietrzem (sorki z opis - ja nie mechanik samochodowy) i juz sobie nie pojeździłem. dobrze ze przynajmniej miałem podejżenia co do rodzaju awarii i udalo sie to naprawic dość szybko. jeszcze wspomne o wskazaniach prędkościomierz kontra GPS. Poniżej 100km/h wg mnie predkosciomierz dodaje przynajmniej 5-8km/h w stosunku do GPSa jak i do wielokrotnie mijanych w różnych miejscach predkosciomierzy ustawionych przy drodze (bardzo duzo tego jest w Czechach). Więc co do max predkości to i tak nie wiem ile to jest naprawde, i chyba nie mam ochoty sprawdzać, i nie tylko dlatego że to w polsce niekoniecznie było by to zgodne z prawem Smile I tak z dynamika tego samochodziku jest lepiej niz niektóre super fury prawie pełnoletnie ale niemieckie, tzn. że już najszybsze i najlepsze (wg niektórych). A przynajmniej ludzie sie dziwią ze tak to śmigać może Smile ale sie rozpisałem..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Thalia ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Thalia »

Opinie o samochodach Renault Thalia - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Thalia ) Porady, problemy techniczne


RenaultTwingo

13 900

2008r.

129 000 km

małopolskie

RenaultMegane

44 900

2018r.

118 000 km

mazowieckie

RenaultTwingo

17 499

2013r.

99 000 km

warmińsko-mazurskie

RenaultTalisman

54 850

2016r.

144 800 km

wielkopolskie

RenaultClio

13 500

2009r.

266 350 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System