Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault ) Moja ocena tej stronki;))) zapraszam do komentowania



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault ) Przywitania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agneskonwalia

Czytelnik



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Renault laguna 1.8 94r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 17 Kwi 2010, 12:07
Temat postu:

Moja ocena tej stronki;))) zapraszam do komentowania


FORUM: http://renault.auto.com.pl




Zainteresowałam się forum na tej stronie, ponieważ sama posiadam takie auto i jako totalna debiutantka w tych sprawach postanowiłam poszerzyć swą wiedzę na ten temat.
Stronka ta posiada wiele informacji dotyczących auta renault oraz ciekawe forum. W bardzo łatwy sposób można się zarejestrować i jak tylko jest jakiś problem autem wejść na forum: porady, problemy techniczne – i założyć nowy temat. Później wystarczy poczekać na odpowiedź i porady od innych użytkowników forum.
Nowością na tej stronie jest czat, na którym od razu można zadać pytanie i uzyskać odpowiedź na trapiący nas problem. Z tego co zdążyłam zaobserwować to na czacie przebywa bardzo mało osób i w związku z tym jeden z użytkowników wpadł na pomysł wprowadzenia nowego tematu do rozmowy, tzw. "luźnego" – o wszystkim i o niczym. Ciekawa sprawa. Można pożartować, a jednocześnie dowiedzieć się czegoś nowego.
Każdy użytkownik forum rejestrując się podaje kilka informacji o sobie, o swoim aucie, dzięki temu nikt nie jest "anonimowy" – wręcz przeciwnie, każdy prezentuje swoją odmienność swoje umiejętności, hobby, pasje i swoje zainteresowania dotyczące aut. Autorami tej strony jest dziewięciu panów z różnych części Polski, z których jeden jest moderatorem całej grupy. Spotykają się tu bardzo różne osoby z mniejszym i/lub większym doświadczeniem nt. motoryzacji.
Szata graficzna jest dość przejrzysta, ciekawa i czytelna. Ogólnie rzecz ujmując z forum jestem zadowolona. Panowie (bo jest ich tu prawie 100%, pań raczej nie ma) bardzo chętnie udzielają pomocy, ewentualnie odsyłają na inne strony gdzie można uzyskać potrzebne informacje.
Powrót do góry
nedved

Dyskutant



Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 66
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnow
Posiadane auto: SCENIC II 1.5 105 KM 2005
Piwa: 1/10
Wysłany: Sob 17 Kwi 2010, 13:44
Temat postu:

Re: ( Renault ) Moja ocena tej stronki;))) zapraszam do komentowania


Witamy.
_________________



Coś mojego:)


Pozdrawiam!.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault ) Przywitania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault ) Przywitania

11) Witam. »
12) Witam »
15) Witam »
19) witam »

RenaultMegane

20 900

2009r.

163 510 km

śląskie

RenaultScenic

69 900

2019r.

81 000 km

wielkopolskie

RenaultZoe

84 990

2022r.

17 000 km

śląskie

RenaultMegane

49 900

2017r.

69 000 km

mazowieckie

RenaultMegane

27 900

2010r.

172 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System