Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault 21 ) Problem z hamulcem ręcznym, nie paląca się kontrolka, pomocy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault 21 ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
forest_89

Czytelnik



Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Santok
Posiadane auto: Renault 21 nevada
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 15 Cze 2010, 23:53
Temat postu:

Problem z hamulcem ręcznym, nie paląca się kontrolka, pomocy


Witam. Mam problem z hamulcem ręcznym w renault 21 nevada. Otóż jak zaciągam hamulec ręczny nie pali się kontrolka hamulca ręcznego. Samochód jest w dieslu. Sprawdziłem że jak silnik jest zimny, to kontrolka się pali normalnie, lecz jak silnik jest ciepły to po zaciągnięciu hamulca ręcznego kontrolka się nie pali. Również jak 2-3 razy na zapłonie nacisnę hamulec nożny do końca to kontrolka się zapala. Zauważyłem też to, że jak podniosłem maskę i jedna osoba naciskała na hamulec nożny na zapłonie a ja patrzałem na zbiornik płynu hamulcowego to widziałem jakby bulgotało powietrze w zbiorniku. Nie wiem, być może hamulce są zapowietrzone:( nie wiem też czy to jest wina czujnika, kontrolka jest sprawna bo się zapala jak jest zimny silnik. Hamulce są sprawne, tylko nie wiem do kiedy skoro kontrolka nie informuje mnie o stanie płynu w zbiorniku. Dzisiaj jak stanąłem na górce, zaciągnąłem ręczny i potem jak ruszałem to zapomniałem spuścić z ręcznego a to że mam słabo naciągnięty ręczny to po wrzuceniu jedynki oczywiście pojechałem kawałek na ręcznym bo potem zorientowałem się że samochód sam hamuje. Może to mieć coś wspólnego z moją awarią kontrolki. Pomóżcie Sad
Powrót do góry
archive

Gość







Wysłany: Sro 16 Cze 2010, 08:13
Temat postu:

Re: ( Renault 21 ) Problem z hamulcem ręcznym, nie paląca się kontrolka, pomocy


.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault 21 ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Opinie o samochodach Renault 21 - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault 21 ) Porady, problemy techniczne


RenaultKangoo

14 999

2009r.

153 000 km

warmińsko-mazurskie

RenaultGrand Scenic

29 999

2014r.

99 000 km

podkarpackie

RenaultScenic

15 800

2010r.

240 000 km

pomorskie

RenaultEspace

13 500

2005r.

249 000 km

śląskie

RenaultMegane

30 990

2014r.

117 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System