Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Trafic ) Prosze o opinie



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Trafic ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
duke39

Czytelnik



Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Zastanawiam sie
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 14 Lut 2010, 23:33
Temat postu:

Prosze o opinie


Prosze o opinie na temat Trafica z silnikiem 1,9, mam możliwosc takiego kupic i zastanawiam sie czy warto sie w niego ubierac, auto bedzie sporo jeżdzić ale raczej nie bardzo obciążone. Prosze o opinie tylko szczere
Powrót do góry
archive

Gość







Wysłany: Pon 15 Lut 2010, 08:56
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Prosze o opinie


.
Powrót do góry
friday

Stały Bywalec



Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 158
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnoslaskie
Posiadane auto: Reno Trafic II 1.9dci 2002r VW Passat 1.8 lpg 1995rScenic 1.9 dti 2000r
Piwa: 3/0
Wysłany: Pon 15 Lut 2010, 10:11
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Prosze o opinie


kolego jeżeli masz większą gotówkę to radze kup cos innego Smile

ja kupiłem i ....... jak zakończę budowę to na pewno sie go pozbędę
i wrócę do transportera
popytaj w warsztatach na temat tego auta to sie duuuuuzo dowiesz (wiesz ze każdy chwali to czym jeździ wiec tu opinie będziesz miał jedna )

auto zwinne ale komfort beznadzieja ( jezdze tez czasami 2,0 dci 9 osobowym z 2007r i komfort taki sam )

zaraz sie posypie grad komentarzy na mój post
Powrót do góry
Brzdąc

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 373
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes Vito 2.2 2010
Piwa: 16/10
Wysłany: Pon 15 Lut 2010, 19:10
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Prosze o opinie


friday napisał:
kolego jeżeli masz większą gotówkę to radze kup cos innego Smile

ja kupiłem i ....... jak zakończę budowę to na pewno sie go pozbędę
i wrócę do transportera
popytaj w warsztatach na temat tego auta to sie duuuuuzo dowiesz (wiesz ze każdy chwali to czym jeździ wiec tu opinie będziesz miał jedna )

auto zwinne ale komfort beznadzieja ( jezdze tez czasami 2,0 dci 9 osobowym z 2007r i komfort taki sam )

zaraz sie posypie grad komentarzy na mój post


Komfort Ci przeszkadza?A co to znaczy?Ja Traficem 2,0 2007r woże ludzi i tak szczerze to na komfort nikt nie narzeka.Spotkałem sie pare razy z opinią ,że zawieszenie jest bardziej komfortowe niż w sztywnych T5.

Pewnie ,że francuz delikatniejszy , ale jak sie dba to jeździ i cudów nie ma.Transportery oczywiście dokładniej i staranniej wykończone , ale za to sie dodatkową kase płaci.Nie ma nic za darmo.

Do załozyciela tematu : Nie wiem jak tam 1,9.Podobno ze skrzyniami jest problem.Dowiedz się co i jak.Popytaj ludzi.
Ja na swojego nie narzekam.Nigdy mnie nie zawiódł.Oczywiście ma wady i jest to głównie wykończenie , ale kosztowal duzo taniej niż T5
Powrót do góry
friday

Stały Bywalec



Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 158
Skąd jesteś (miejscowość / region): dolnoslaskie
Posiadane auto: Reno Trafic II 1.9dci 2002r VW Passat 1.8 lpg 1995rScenic 1.9 dti 2000r
Piwa: 3/0
Wysłany: Pon 15 Lut 2010, 21:52
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Prosze o opinie


Brzdąc napisał:


Komfort Ci przeszkadza?A co to znaczy?Ja Traficem 2,0 2007r woże ludzi i tak szczerze to na komfort nikt nie narzeka.Spotkałem sie pare razy z opinią ,że zawieszenie jest bardziej komfortowe niż w sztywnych T5.



siedziałeś kiedyś jako pasażer w 2-3 rzędzie ?? - brak widoku do przodu
czuły na boczne wiatry , trzeszczące plastiki i nie tylko;/

Brzdąc napisał:

Spotkałem sie pare razy z opinią ,że zawieszenie jest bardziej komfortowe niż w sztywnych T5.


no widzisz spotkałeś się a ja miałem ta przyjemność ze jeździłem i mam porównanie (sprzedałem bo kasę potrzebowałem na budowę ;/ )

do autora tematu:
jezeli potrzebujesz tylko do pracy i nie będziesz jeździł z rodzina tylko z towarem to sie nie zastanawiaj ........, ale jezeli jako autko rodzinne to naprawdę przemyśl - albo nawet przejedz sie innymi markami dla porównania
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 15 Lut 2010, 21:52
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Brzdąc

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 373
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes Vito 2.2 2010
Piwa: 16/10
Wysłany: Pon 15 Lut 2010, 22:42
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Prosze o opinie


friday napisał:

siedziałeś kiedyś jako pasażer w 2-3 rzędzie ?? - brak widoku do przodu
czuły na boczne wiatry , trzeszczące plastiki i nie tylko;/


Siedziałem w Traficu i w T5.Specjalnej różnicy nie widziałem.U mnie plastiki nie trzeszczą.Tak jak już pisałem poprzednio.Ludzie sie akurat na to nie skarżyli nigdy.


friday napisał:


no widzisz spotkałeś się a ja miałem ta przyjemność ze jeździłem i mam porównanie (sprzedałem bo kasę potrzebowałem na budowę ;/ )


Może merytoryki troche?Ja naprawde wiem jak sie lata T5.Nie jest tajemnicą ,że zawieszenie francuza jest bardziej miękkie , ale mniej trwałe.W VW twarde , ale trudniejsze do zdarcia.I jak już masz tak mu coś polecac z VW to poleć T4.Generalnie widze ,że dla Ciebie Trafic jest be bo jest be , a VW jest ok bo jest VW.Troche tak jest co?

A autor tematu chyba chce blaszaka więc jak dla mnie temat sie zamyka i kończy.


Ostatnio zmieniony przez Brzdąc dnia Sob 20 Lut 2010, 19:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
roxi

Czytelnik



Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): chojna
Posiadane auto: trafic 1.9 dci 2003r
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 16 Lut 2010, 09:42
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Prosze o opinie


witam
mialem t4 multivana i powiem szczeze mniej niż 9l nigdy nie spalil zawieszenie twarde i na naszych drogach po pół roku wszystko latalo oczywiści 2.5tdi potem kupilem vito (szkoda gadać )może silnik fajny ale ogólnie to koza od miesiąca mam trafika 1.9 blaszaka i powiem szczeże jestem milo zaskoczony zwinny wygodny duzy zbiornik i do tego to spalanie na trasie po polsce spalił mi 7,2 oczywiście bez szalenstw umnie żadne plastiki nie lataja chociaz auto jest juz ponad pół roku w kraju
Powrót do góry
ARTEMIAN

Debiutant



Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): opoczno łódzkie
Posiadane auto: peugeot 607 LagunaII
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 10 Mar 2010, 23:32
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Prosze o opinie


Ja mam od niedawna i same superlatywy a jeśli chodzi o komfort to T4 się nie umywa tu jedzie się jak samochodem osobowym a nie dostawczym,W
T4 czuć twarde zawieszenie no i jest różnica w przyśpieszeniu na korzyść trafika to bardzo zwinne auto
Powrót do góry
Brzdąc

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 373
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes Vito 2.2 2010
Piwa: 16/10
Wysłany: Sob 23 Kwi 2011, 22:39
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Prosze o opinie


Ja już zmieniłem zdanie.Po 3 latach auto zaczeło się psuć.

Robiłem już : skrzynie, wymieniałem wtryskiwacze(słynna dziura w podszybiu), wymieniłem już chłodnice klimy(wyglądała jak 20 letnia).
Często idą końcówki drążka i sworznie.Fotel kierowcy to jakiś plastik , który się połamał i trzeszczy.Podłokietnik nie działa.Drzwi boczne skrzypią i często się nie domykają.Samochód jest produkowany na 3 lata.
Potem trzeba wszystko robić.

Czekam do końca leasingu i gonie w cholerę.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Trafic ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Trafic »

Opinie o samochodach Renault Trafic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Trafic ) Porady, problemy techniczne


RenaultEspace

59 999

2016r.

199 000 km

pomorskie

RenaultMegane

62 900

2020r.

43 000 km

śląskie

RenaultMegane

54 900

2019r.

57 000 km

mazowieckie

RenaultTalisman

71 900

2018r.

60 000 km

pomorskie

RenaultCaptur

49 900

2016r.

172 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System