Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Espace ) Espace Grand 2.2 dCi 2001 r. Historia prawdziwa



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Espace ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwester80

Czytelnik



Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rybnik
Posiadane auto: Renault Espace Grand 2.2dCi 2001r
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 28 Lip 2010, 10:23
Temat postu:

Espace Grand 2.2 dCi 2001 r. Historia prawdziwa


Witam, od dwóch tygodni jestem „szczęśliwym” posiadaczem Renault Espace Grand 2.2 dCi z 2001 r. a jeszcze z pół roku temu zaklinałem się że w życiu nie kupie FRANCUZA no cóż stało się i co? Po zakupie i przejechaniu 15 km pękł a raczej rozleciał się pasek klinowy który to przy okazji uszkodził koło z pompy wspomagania i chyba koło wychodzące z wału takie z gumką ( nie wiem czy to one nie było wcześniej uszkodzone i przez to ten cały cyrk (koszt 625 zł tak na dobry początek)Smile teraz w aucie rozleciał się simering (niemiłosiernie cieknie olej), nie działa radio co gorsza muszę zakupić kpl. Kluczy i bitów TORX żeby się dostać do radia, powyżej 100 km/h zaczyna bić kierownicą i tutaj mam nadzieje że wystarczy zwykłe wyważenie felg zresztą które i tak muszę wyczyścić ( uciekające powietrze z wszystkich 4 kół pompowanie raz w tygodniu ) i to chyba tyle z minusów bo cała reszta to duży bardzo duży pozytyw autko jest świetne jeszcze niczym mi się tak dobrze nie jeździło teraz tylko jeszcze uzbierać trochę PLN na te wszystkie w/w dolegliwości wymiana rozrządu oleju i filtrów i życzyć sobie bezawaryjnej jazdy a autko coś czuje że zostanie w mojej rodzinie już do końca
Powrót do góry
DANIEL13

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 352
Skąd jesteś (miejscowość / region): SŁAWNO/ZACHODNIOPORSKIE
Posiadane auto: Espace 3.5 V6 LPG
Piwa: 5/14
Wysłany: Sro 28 Lip 2010, 21:58
Temat postu:

Re: ( Renault Espace ) Espace Grand 2.2 dCi 2001 r. Historia prawdziwa


kolego jestem szczesliwym posiadaczem velsatisa , na początku też miałem problemy które skończyły sie wymianą silnika , a teraz juz nie powiem nic złego na moje autko , najpościej trzeba poprawić to co spieprzył i o co nie dbał poprzenik + pakiet startowy : paski , filtry, oleje itd....
_________________
przez 12lat :VELSATIS 2.2 DCI 180PS/380Nm po sofcie / teraz :Espace 2007r 3,5 V6 LPG.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Espace ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Espace »

Opinie o samochodach Renault Espace - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Espace ) Oceń swoje auto


RenaultLaguna

24 900

2012r.

207 221 km

śląskie

RenaultMegane

55 900

2020r.

98 000 km

mazowieckie

RenaultKadjar

56 000

2017r.

140 000 km

śląskie

RenaultClio

21 900

2012r.

169 230 km

łódzkie

RenaultClio

34 500

2017r.

70 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System