Renault

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Renault Trafic ) Nowy Trafic 2021



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Trafic ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gs87

Czytelnik



Dołączył: 03 Cze 2021
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Olsztyn
Posiadane auto: Trafic
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 06 Cze 2021, 13:37
Temat postu:

Nowy Trafic 2021


Pojawiłem się na tym forum w związku z zamiarem zakupu nowego Trafica 2021 150KM. Moje obawy budzi obecny już chyba we wszystkich dieslach DPF z AdBlue. Mam związane z tym pytanie- w jaki sposób użytkownik poznaje, że zbliża się lub rozpoczęło wypalanie dpf-u. Z tego co znalazłem takiej informacji nie ma, jest tylko zmiana pracy silnika dla wprawionych kierowców do których z pewnością się nie będę od początku zaliczał. Doczytałem, że jest żółta kontrolka, lecz oznacza ona nieprawidłowości/ zatkanie DPF-u. Jak sobie z tym DPF-em radzicie?
Powrót do góry
PafcioWawa

Czytelnik



Dołączył: 27 Cze 2021
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska
Posiadane auto: Renault Trafic
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 27 Cze 2021, 22:21
Temat postu:

Re: Nowy Trafic 2021


gs87 napisał:
Pojawiłem się na tym forum w związku z zamiarem zakupu nowego Trafica 2021 150KM. Moje obawy budzi obecny już chyba we wszystkich dieslach DPF z AdBlue. Mam związane z tym pytanie- w jaki sposób użytkownik poznaje, że zbliża się lub rozpoczęło wypalanie dpf-u. Z tego co znalazłem takiej informacji nie ma, jest tylko zmiana pracy silnika dla wprawionych kierowców do których z pewnością się nie będę od początku zaliczał. Doczytałem, że jest żółta kontrolka, lecz oznacza ona nieprawidłowości/ zatkanie DPF-u. Jak sobie z tym DPF-em radzicie?


Witam Ja od kwietnia 2021 jestem posiadaczem nowego Trafica z silnikiem diesla 2.0 145 KM automat Obecnie mam przejechane okolo 9000 km i jak dotad problemow nie mam Jesli chodzi plyn adblue to pojawia sie komunikat o koniecznosci dolania Natomiast jesli chodzi o DPF najprosciej jesli sie jezdzi na krotkich dystansach czy wiekszosc w miescie to co jakis czas wyjechac na autostrade i zrobic kilkadziesiac km z predkoscia 130 km h co najmniej DPF sam sie oczysci o ile sie nie myle Smile A z auta jestem zadowolony
Powrót do góry
hugo99

Debiutant



Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mysłowice
Posiadane auto: Megane Grand Scenic
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 03 Paź 2021, 23:27
Temat postu:

Re: ( Renault Trafic ) Nowy Trafic 2021


Jak zrobisz trase to sam się będzie wypal minimum 40km z prędkością powyżej 70km chyba jakoś tak to było
Albo jak masz możliwość to podepnij do klipa i tam można zobaczyć ile było wypalań udanych ile nieudanych i ile masz gram syfu
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum RENAULT Forum Strona Główna -> ( Renault Trafic ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Renault Trafic »

Opinie o samochodach Renault Trafic - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Renault Trafic ) Porady, problemy techniczne


RenaultTalisman

62 900

2016r.

91 671 km

kujawsko-pomorskie

RenaultClio

34 500

2017r.

70 000 km

śląskie

RenaultMegane

36 990

2015r.

111 000 km

śląskie

RenaultGrand Scenic

26 900

2013r.

157 000 km

wielkopolskie

RenaultCaptur

55 900

2019r.

15 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System